Domov Blog Novinky a nápady ? Catania v akcii, dva návody pre háčkarky, suri alpaka na letné modely

? Catania v akcii, dva návody pre háčkarky, suri alpaka na letné modely

Sylvia Sopcakova 4 júla, 2017 Nekomentované
Suri alpaka 43 nezábudka
[

spája sa vám pojem „alpaka“ so zimou a teplými svetrami. Nenechajte sa obmedzovať. Tenučké vlákno zo 100% suri alpaky je také jemné, že ho môžete použiť aj priamo na telo. Upletiete si z nej nádherné pavučinkové šatky, svetre, štóly, tuniky a dokonca ja letné šaty.

Vodopádové výstrihy a veľké goliere sú požehnaním pre tie žienky, ktoré potrebujú pridať na hornom objeme a opticky ubrať v dolných partiách. Z padavých ľahkých priadzí sa dajú aj uháčkovať.
Ako si poradiť s pulóvrikom s vodopádovým výstrihom, nájdete v našom návode.

S rodinou priadzí Catania vás určite nemusíme zvlášť zoznamovať. Catania tenká, hrubá, plamienková, džínsová… Túto kvalitnú bavlnu vo všetkých prevedeniach si môžete u nás do konca júna objednať lacnejšie! Nájdete ju v Sezónnych zľavách.

Z bavlny Catania si môžete uháčkovať praktický a naviac veľmi dobre vyzerajúci jarno-letný kabát podľa návodu na našej stránke.

Z tenučkej háčkovacej priadze Anchor artiste Mercer Crochet vyrobíte nielen obrusy a prestierania. Výborne z nej vyzerajú aj šperky a čipky na zdobenie.

Mäkkučká akrylová priadze Schachenmayr Bravo sa vyrába v množstve farieb, o ktorých ste ani netušili, že existujú

Naša zákazníčka Klaudi nám napísala, prečo rada pracuje s letnou dutinkovou priadzou Schachenmayr Journey.

Prajeme vám príjemné letné dni a ak sa chystáte na dovolenku, nezabudnite, že klbôčko a háčik sa zmestia aj do tej najmenšej batožiny 🙂
Sylvia Sopčáková a celý team www.klbkovlny.sk 

Sylvia Sopcakova

Stránka