Domov Blog Novinky a nápady Čo robíme v apríli? ? Hodíme očko ? na klbká vo výpredaji a premyslíme si, akú šatku potrebujeme. 

Čo robíme v apríli? ? Hodíme očko ? na klbká vo výpredaji a premyslíme si, akú šatku potrebujeme. 

Sylvia Sopcakova 7 apríla, 2017 Nekomentované
[

túžite po ľahučkej šatke, ktorá osvieži strohé sako, vhodne doladí letné šaty a v chladnejších večeroch zahreje ramená? Spravili sme pre vás výber najobľúbenejších šatko-klbiek vhodných na tento účel.

Bavlnená zmes Sun city je hebká na dotyk a vybrať si môžete z jednofarebných aj kolorovaných klbiek. Použite ju všade tam, kde ste boli zvyknutá používať bavlnené priadze. Budete prekvapená, aký mäkký úplet dostanete.

Formálne oblečenie nemusí byť vždy len šité. Ak si vyberiete vhodnú a priadzu a strih, pokojne si môžete do kancelárie vziať aj pohodlný úplet.

Veľmi jemná mäkká akrylová priadza Schachenmayr Bravo je vhodná na celoročné použitie. Naviac je k dispozícii v obrovskom množstve odtieňov, takže si môžete nakombinovať akúkoľvek farebnú variáciu.

Nájdite si večer chvíľu času len pre seba a ponorte sa do nášho sezónneho výpredaja klbiek zo skladu. Uvidíte, koľko pokladov v ňom objavíte.

Veľmi nás vždy poteší, keď nám napíštete, ako sa vám s našimi klbkami pracovalo, ako sa vám hotové dielo vydarilo, keď nám pošlete fotku alebo napíšete pár slov na stránku. Tento týždeň sme sa potešili veľakrát. Krásne recenzie sme dostali k priadzam Salsa, Elastico, Clipper a Silk.

Tiež sme od vás dostali veľa nových fotiek, ktoré uverejňujeme na našej FB nástenke, aby poslúžili aj ostatným pletiarkam a háčkarkam ako inšpirácia.
Takže pleťte, háčkujte, foťte, hodnoťte a píšte… Máme radosť z každej vašej fotky, z každej vašej správy.
Sylvia Sopčáková a celý team www.klbkovlny.sk 

Sylvia Sopcakova

Stránka