Domov Blog Naše priadze vlny Designeri Cheval Blanc sú pripravení na novú sezónu

Designeri Cheval Blanc sú pripravení na novú sezónu

Sylvia Sopcakova 11 júla, 2013 Nekomentované
Baya 300 ružová
P

Po stretnutí so zástupcom značky Cheval Blanc už viem, na čo sa môžu pletiarky a háčkarky tešiť v sezóne jeseň-zima 2013/14. A rada sa o to podelím…
Okrem nových neónových odtieňov obľúbenej priadze Baya nás čakajú klbká s prímesou lurexu. Napriek strieborným akcentom je priadza veľmi triezva, lesk nie je prehnaný a hlavne je hebká na dotyk.

Dojem luxusu vyčaríte aj pomocou novinky Saphir s vpradenými pajetkami. Dizajnéri Cheval Blanc pracujú s lesklými materiálmi veľmi citlivo, takže výsledok je vyvážený, pajetky upútajú pohľad, alebo neprebijú samotný kvalitný materiál.

Po úspechu volánových priadzí Eden, Ecume a Persane z minulej sezóny sa v sortimente Cheval Blanc objavili nové volánovky. Ondine je zmesou mohéru, polyamidu a akrylu, vďaka čomu je mimoriadne ľahká, nadýchaná a zároveň aj teplá.

 

Vyznávačky romantického štýlu sa môžu tešiť na efektnú Moline alebo Zeno fabric s našitými látkovými volánmi v celej palete farieb a dezénov.

Z klasických priadzí pribudla do sortimentu hrubá akrylová priadza Prima určená na ihlice č. 10 – 12. Na rozdiel od väčšiny priadzí tohoto typu, u ktorých prichádza hrúbka na úkor hebkosti, Prima je mäkká a splývavá, takže model z nej bude pekne padavý.

Po úspešnom uvedení 100% merino vlny Mérina v minulej sezóne prichádza do ponuky aj detská tenučká merino vlna Mérina Baby.

K tomu všetkému nové krásne odtiene všetkých ostatných priadzí a samozrejme, nový časopis plný pletených aj háčkovaných nápadov a inšpirácie. Od septembra ho nájdete v ponuke nášho obchodíka aj so slovenským prekladom.

 

Sylvia Sopcakova

Stránka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.