Domov Blog Novinky a nápady Do čoho sa pustiť cez víked? Do ponožiek? Do ? trička? Do oboch!

Do čoho sa pustiť cez víked? Do ponožiek? Do ? trička? Do oboch!

Sylvia Sopcakova 16 februára, 2017 Nekomentované
Pletený spoločenský top
[

ak ste ako ten kráľ z rozprávky a máte doma tri dcéry, určite stojíte často pred podobnou úlohou ako Aďka – mamička 3 dievčat. Musíte upliesť tri zimné súpravy. A najlepšie každú inú, aby si ich dievčatá poznali. Ale zase podobné, aby si dievčatá nezávideli. A každú prispôsobiť vkusu majiteľky… Túto náročnú úlohu zvládla Aďka s prehľadom. Pre prvú dcéru je pásikovaná súprava z priadze Baya

… druhá dcéra dostala ružovosivú súprava z hrubšej  vlnenej zmesi Cheval Blanc Laponie

…a keďže tretia dcéra je už veku, kedy ružovú farbu neuznáva, priplietla jej mamička do sivej Laponie strieborný lurex Bride.

Že máte už čiapok a šálov dosť? Zato vaše nôžky potrebujú zohriať? Tak to neurobíte nič lepšie, ako sa prihlásiť na náš Kurz pletenia ponožiek pod vedením skúsenej lektorky Majky. Pre veľký úspech ho robíme už druhýkrát.

Úplet zo špagátovej priadza Anny Blatt Stella s podielom hodvábu má sieťový charakter, je výborný na letné tričká, topy, šaty, šatky…
Ak vám niektorá farba padla do oka, neváhajte a čítajte ďalej. Máme jasný tip, čo s ňou.

Tento top má viacero predností – strih krásne sedí a zoštíhľuje, ažúrový vzor je efektný a presvitá tak akurát decentne, hranatý výstrih modeluje pekný dekolt a naviac sa pletie takým spôsobom, že máte na záver minimum zošívania. Upliesť ho môžete z ľubovoľnej bavlnenej priadze, ale ak zainvestujete to lepšieho materiálu, poslúži vám aj na spoločenské udalosti.
A podľa nášho návodu ho hravo zvládnete.

Kožušiny sú v móde a výrobcovia priadzí sa predháňajú, aký nový typ by nám ponúkli. Toto klbko s názvom Fur je od značky Rowan a sje z vlny, takže vás v zime aj pekne zahreje.

Milé žienky, ak sme vám v minulom roku urobili radosť, ak sa vám s nami dobre spolupracovalo a prispeli sme niečim pozitívnym do vášho života, dajte o tom vedieť aj ostatným a zahlasujte za nás v ankete o ShopRoku 2016. Za každý hlas vám veľmi pekne ďakujeme.

Prajeme vám príjemne strávený víkend, nech vám robia spoločnosť príjemný ľudia, farebné klbká a hŕba inšpiratívnych návodov,
Sylvia Sopčáková a celý team www.klbkovlny.sk

Sylvia Sopcakova

Stránka