Domov Blog Novinky a nápady Háčkovaná paráda k vode ?, efektná pletená vesta, fajnové letné materiály 

Háčkovaná paráda k vode ?, efektná pletená vesta, fajnové letné materiály 

Sylvia Sopcakova 29 júla, 2017 Nekomentované
Vesta pletená do kruhu Unforgettable
[

Mäkká bavlnená priadza s prímesou hodvábu Cheval Blanc Celeste je vhodná na pletenie aj háčkovanie.
Bielkovina hodvábu pôsobí antibakteriálne. Túto bielkovinu vytvára húsenica priadky morušovej, aby sa po zakuklení ochránila a dospela do štádia motýľa. Buretový hodváb má teda mierne liečivé protizápalové účinky, naviac je priedušný, v lete chladí a v zime hreje.

Zaujímavo riešená vesta sa pletie do kruhu a podľa nášho návodu ju zvládnu aj menej skúsené pletiarky. O hlavný efekt sa postará priadza Unforgettable

Ak máte citlivú pokožku a klasická bavlna je pre vás príliš tvrdá, siahnite po klbkách Cheval Blanc Terra. Mäkkučká hebká bavlna v bio kvalite je určená na pletenie a háčkovanie toho najjemnejšieho letné oblečenia.

Urobte cez leto pri vode trošku parády v nových háčkovaných plavkách. 
Návod na háčkovaný plavkový vrch  nájdete na našej stránke voľne k dispozícii. Dajte si záležať na výbere priadze. Mala by byť, mäkká, poddajná, prírodná, rýchlo schnúca. Ako Cheval Blanc Ambre.

Mäkká bavlnená priadza vyľahčená polyesterom Drops Cotton Light je výborný materiál na jarné a letné pletené aj háčkované modely za cenu, ktorá poteší.

Päť hviezdičiek získala flísová Lenja Soft od háčkarky Moniky. Môžete z nej vyrobiť krásne detské kabátiky, deky, čiapočky, papučky a hračky.

Ak vás zaujíma, ako vyzerá letná tunika De Luxe, ako môžu aj pletiarky-začiatočníčky vyrobiť naozajstný masterpiece, prípadne potrebujete návod na rýchle letné dievčenské tielko, určite nazrite na našu FB nástenku.

Prajeme vám krásne slnečné leto a ak sa aj práve nechystáte na dovolenku, urobte si ju aspoň cez víkend alebo podvečer po práci,
Sylvia Sopčáková a celý team www.klbkovlny.sk 

Sylvia Sopcakova

Stránka