Domov Blog Novinky a nápady Háčkovaná taštička na doklady ? , špeciálny svetrík, deka na chladné večery ✨ a množstvo nových klbiek

Háčkovaná taštička na doklady ? , špeciálny svetrík, deka na chladné večery ✨ a množstvo nových klbiek

Sylvia Sopcakova 22 mája, 2017 Nekomentované
Taška na doklady
[

je vaša kabelka plná drobností, ktoré nemajú svoje presné miesto a nájsť ich v správnej chvíli je náročná úloha? Háčkovaná taštička na doklady je hotová za chvíľku a potrebujete na ňu iba 1 zapínanie a pol klbka priadze Bravo.

Ak máte možnosť tráviť večery v teplejších mesiacoch vonku, je to obrovská výhoda. Musíte však mať správne vybavenie. Patrí k nemu aj rozmerná deka z vlny Eskimo. Poriadne sa do nej zamotáte, a potom už len popíjate víno, pojedáte lahôdky a obdivujete hviezdne nebo.

Mäkký príjemný materiál, decentné trblietky a vo výsledku úplet, ktorý nežmolkuje, zachováva si farbu a dobre sa udržiava – to všetko vám ponúka letná priadza Cheval Blanc Comete.

Vďaka dutinkovej štruktúre z jemných vlákien je letná priadza Journey poddajná a hebká a zároveň dostatočne objemná, aby ste ju mohli pliesť na hrubších ihliciach.

Aj vy máte poličku plnú zvyškov? Niektoré väčšie, niektoré majú pár metrov… Povyberajte ladiace odtiene a podobnú hrúbku, a potom už len pásikujte a pásikujte. Na detskom svetríku je aj takáto široká paleta farieb prijateľná.
Náš svetrík je upletený so zvyškov priadze Salsa a podobných klbiek zo zásob.

Ak uprednostňujete háčkovanie, vyskúšajte si poskladať svetrík z dvoch šesťuholníkov. Ako na to vám poradí Majka na našom FB.

Z tenučkej háčkovacej balvny Anchor Artiste Mercer Crochet 20 vyrobíte krásne prestierania, obrusy, záclonky, ale aj šperky a jemné dekorácie.

Vybrali ste si? Potom nám už neostáva iné, ako vám zaželať krásny víkend a príjemné chvíle strávené pri ihliciach a háčiku.
Sylvia Sopčáková a celý team www.klbkovlny.sk 

Sylvia Sopcakova

Stránka