Domov Blog Novinky a nápady Idylka s ľanom, návod na šatku s cípmi a neuveriteľné farby bavlny Catania

Idylka s ľanom, návod na šatku s cípmi a neuveriteľné farby bavlny Catania

sopcak 17 marca, 2023 Nekomentované
CHB 21/04 Sveter - návod + priadza

Milé pletiarky, háčkarky a zberateľky farebných klbiek,

ľan je ako starý dobrý kamarát. Spoľahlivý, seriózny a stretnutie s ním je vždy príjemné. Ľahko s ním vyjsť a vždy nás upokojí. Nie je úplne nóbl, ale to sa od kamaráta ani nežiada. Naše prababičky ho používali každodenne a robili dobre. S kamarátom pri sebe je totiž vždy ľahšie prežiť deň.
Novinka Cheval Blanc Idylle

Samotná priadza robí z tejto šatky malé umelecké dielo. Ak k tomu pridáte kus svojej lásky a práce na ažúrovom vzore, jej hodnota bude nevyčísliteľná a radosť pri jej nosení obrovská.
Návod na šatku s cípmi z priadze Schachenmayr Peak Color

Opäť jedna lahôdka namiešaná z tých najluxusnejších materiálov. Veľmi jemný mohér s efektným chĺpkom pridáva priadzi na vzdušnosti a ľahkosti, hodváb ju robí hebkou na dotyk a kde tu na vlákne natrafíte na jeho jemný lesk. Krásnymi šatkami môžete obdarovať celú ženskú časť rodiny a aj kolegyne. Že už máte všetky šatiek dosť? A máte aj mohérové pulóvriky? 

Lana Grossa Silkhair Haze print

Človek by neveril, že vôbec existuje toľko farieb, v koľkých sa vyrába bavlna Schachenmayr Catania

Oblečú si dnes háčkované kamarátky šaty so širokou sukňou, alebo sa im lepšie budú hodiť ružové šortky? A klobúčik ktorej farby k nim bude lepšie pasovať? Pozor, nech si nezabudnú kabelku, na vychádzke sa zíde!

Catania Box Dolls – všetko, čo potrebujete na uháčkovanie dvoch bábik a kompletnej výbavy k nim. 

Ľahučká tenká merino vlna s nádherným hodvábnym leskom. Nech sa už rozhodnete pre ľahučké letnú šatku, nový svetrík, exkluzívnu jesennú súpravu alebo rafinovaný topík, pletenie z ggh Lacy bude vždy zážitkom, od ktorého sa vám bude ťažko odchádzať.

ggh Lacy

Tenkú háčkovaciu bavlnu v neutrálnych aj sviežich výrazných odtieňoch si obľúbite kvúli jej kvalitnému spracovaniu, hladkému povrchu, jemnému omaku a tiež kvôli tým farbám! Ak neviete, čo s ňou, pokojne začnite drobnými náušničkami, potom prejdite na dekoratívny obrúsok na stôl, pustite sa do zácloniek a na záver dôjde možno aj na celý letný top alebo šaty. 

Crochet by OKÉ

Milé žienky, prajeme vám krásny víkend. Vyzerá, že bude čisto háčkovací a pletací, najlepšie ho stráviť v kresle pod dekou a určite obklopená klbkami!

Sylvia Sopčáková a celý team www.klbkovlny.sk.

sopcak

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.