Domov Blog Novinky a nápady Na jar sa liahnu ? kuriatka… vyskúšajte si to. A tiež nachystajte niečo pre svoje nôžky ?.

Na jar sa liahnu ? kuriatka… vyskúšajte si to. A tiež nachystajte niečo pre svoje nôžky ?.

Sylvia Sopcakova 24 apríla, 2017 Nekomentované
Kuriatko 1
[

už je síce po Veľkej Noci, ale takéto kuriatko môže u vás slúžiť celoročne. Hlavne ak máte doma malé nenechavé rúčky a pršteky, ktoré musia všetko vyskúšať. Vyberať kuriatko z vajíčka a dávať ho naspäť je totiž veľká zábava. 🙂

Len tri klbká mäkkučkej priadze Soft&Easy potrebujete na letné tričko. Vďaka jej príjemej cene nová letná garderóba nezasiahne výrazne váš rozpočet.

Chystáte sa na letnú párty, koncert alebo festival? Okrem oblečenia treba na podobnú príležitosť doladiť aj obuv. Takéto čižmy budú nielen predmetom obdivu, ale naviac budete jediná, ktorá ich bude mať. Stačí k tomu pár klbiek bavlny Catania alebo Sunny a jutové podrážky.

Ak sa chystáte s deťmi k moru, s predstihom im vyrobte tématicky ladenú súpravu deky a hračky-rybky.

Aj ležérne a „nadrozmerné“ modely môžu vyzerať dobre. Chce to len cit pre dobrý strih a zladenie farieb. A ten dizajnéri Cheval Blanc určite majú.
Model Cheval Blanc 24/19.

Nenechajte sa pomýliť tým, čo vidíte za oknom. Teplé dni raz naozaj prídu. Dovtedy si musíme energiu a radosť dodávať tým, čo nás baví a teší. Farebné klbká k týmto veciam určite patria. A ak sú za výbornú výpredajovú cenu, o to lepšie.
Tak s chuťou do pletenia!

Sylvia Sopčáková a celý team www.klbkovlny.sk 

Sylvia Sopcakova

Stránka