Domov Blog Novinky a nápady Klbká, ktoré hýria farbami; tunika z jedného pradienka; na tvídovú nôtu…

Klbká, ktoré hýria farbami; tunika z jedného pradienka; na tvídovú nôtu…

Sylvia Sopcakova 3 októbra, 2017 Nekomentované
Baya
[

ak sa mi niektoré obdobie spája s vidiekom, tak je to určite jeseň. Zemité farby pôsobia upokojujúco a bezpečne. Počasie ma núti zazimovať sa – dať do poriadku záhradu, na gauč povyťahovať vlnené deky a nakúpiť zásobu bylinkových čajov. Vzduch prináša niečo ťažké, čo ma spomalí a vtlačí do kresla. A na večeru si kľudne dám kúsok domácej huspeniny s čerstvou cviklou…

A ak sa mi niektorá priadza spája s jeseňou, tak je to určite tvíd. Ťažký, zemitý, niekedy trochu melancholický. Napriek tomu z neho vždy sála teplo, pokoj a pohoda. Nechajte sa aj vy uniesť jesennou náladou a pomaznajte sa s tvídovými klbkami TriadeCountry tweedMistral a Fazed Tweed.

Samovzorovacie a kolorované klbká detskej priadze Baby Lux Color sa výborne hodia nielen na drobné detské oblečenie. Ich vzor výborne vynikne aj na väčších modeloch.

Zmes vlny a akrylu Baya je mäkká, príjemná a má nízku spotrebu. Využiť ju môžete na všetky dospelácke doplnky, svetre a aj svetríčky.

Alpakové vlákno pridáva priadzi Tobiane jemný chĺpok a matný odtieň farieb a vďaka vlne vás Tobiane pekne zahreje.

Len jedno pradienko jemnej merino vlny Filigran stačilo Majke na upletenie čipkovej tuniky. 

Jemná teplá merino vlna v objatí pevnej lesklej polyamidovej sieťky, kontrast mat/lesk, hebkosť a jemnosť na omak. Zoznámte sa s klbkami Schachenmayr Soft Shimmer.

Klbká priadze Schachenmayr Bravo color hýria farbami od výmyslu sveta. Určite medzi nimi nájdete aj tie správne jesenné.

Prajeme vám krásny víkend a zo všetkého niečo – trochu teplých lúčov, trochu večerného chladu, trochu jesenného smutnenia a aj radosť z voľných dní. 
Sylvia Sopčáková a celý team www.klbkovlny.sk 

Sylvia Sopcakova

Stránka