Domov Blog Novinky a nápady Klbká vo farbách ? dúhy, časopisy plné ? „pokladov“ a novinky v ponuke… čo viac vám treba na jarné pletenie?

Klbká vo farbách ? dúhy, časopisy plné ? „pokladov“ a novinky v ponuke… čo viac vám treba na jarné pletenie?

Sylvia Sopcakova 28 marca, 2017 Nekomentované
Catania flamme klbko
[

do rodiny CATANIA pribudla ďalšia „sestra“. Tentokrát plamienková. Ako všetky ostatné, je z kvalitnej mercerizovanej bavlny a využijete ju na všetko jarné a letné oblečenie.
Schachenmayr Catania Flammé.

Novinka značky Schachenmayr Soft&Easy, vyrobená z akrylu-dralon, je vlastnosťami podobná bavlnenej priadzi. Tento materiál, rovnako ako bavlna, saje vlhkosť a odvádza ju od tela, je príjemný na dotyk a mäkký. Na rozdiel od bavlny sa ľahšie udržiava – rýchlejšie schne, je ľahší a splývavejší.

Najnovšie trendy na letné dni vám ponúkajú dizajnéri spoločnosti Lana Grossa v novom časopise Filati Magazin 53.

Klbká Red Heart Soft vás na prvý pohľad očaria svojim hodvábnym leskom, na dotyk potom špeciálnou hebkosťou pripomínajúcou angorskú priadzu. Proste sa doňho zamilujete.

Na klbkách Tahiti sa ako na dúhe striedajú farebné pásiky v jasných sviežich farbách. Môžete si vybrať z pastelovo jemne prefarbených odtieňov, alebo z výrazných kontrastných farieb.

Baví vás opletať váš dom a vytvárať z neho útulný domov? Krásne nápady nájdete v časopise Filati Home 66.

Prvé lastovičky z časopisu Cheval Blanc 24, na ktoré si môžete objednať návod aj s priadzou

Skúste skombinovať hebučkú angoru Angora Prestige s hladkou lesklou priadzou, budete prekvapená výsledkom. Materiál na túto priadzu pochádza z francúzskych chovov, kde sú angorské králiky chované v súlade s ich potrebami a s rešpektom k ich nárokom.

Kvalitná mercerizovaná bavlna Anny Blatt Louxor je mäkká a príjemná na dotyk, určená na všetky druhy jarných a letných modelov.

Viete, za čo získala zmesová bavlnená priadza Cheval Blanc Indy od Mariky päť hviezdičiek?

Prajeme vám príjemný štart do nového týždňa a nechajte sa inšpirovať našim FB plným vašich fotiek,
Sylvia Sopčáková a celý team www.klbkovlny.sk

Sylvia Sopcakova

Stránka