Domov Blog Novinky a nápady Klbká vo farbách ? dúhy, návod na detský svetrík, vlnky a bavlny na ☀ letné pletenie

Klbká vo farbách ? dúhy, návod na detský svetrík, vlnky a bavlny na ☀ letné pletenie

Sylvia Sopcakova 4 júla, 2017 Nekomentované
Svetrík bavlnený tmavozelený
[

keď letné slniečko zájde za mrak a zafúka silnejší vietor, treba zo skrine vytiahnuť ľahký svetrík. Dnes vám ponúkame návod na bavlnený svetrík pre drobčekov. Neutrálnu farbu zdobí ažúrový vzor a veselé detské gombičky

Na klbku priadze Schachenmayr Leana 83 nájdete všetky farby dúhy. Teplá objemná vlnená priadza s farebnými plamienkami je určená na celú škálu zimných odevov a doplnkov.

Pred slniečkom sa treba chrániť štýlovo. Klobúk s veľkou krempou pre naozajstné dámy si môžete uháčkovať podľa návodu na našej stránke.

Jemný detský akryl Schachenmayr Baby Smiles Bravo Baby 185 je nežný k pokožke vášho dieťatka, odolný voči slinám, nežmolkujúci a vhodný na každodennú údržbu.

Hebkosť, splývavosť a jemný lesk robia z priadze Rowan Panama výborný materiál na luxusné letné voľné pulóvre, svetre a topy.

Priadza vyrobená z akrylu-dralon Sachenmayr Soft&Easy je vlastnosťami podobná bavlnenej priadzi. Tento materiál, rovnako ako bavlna, saje vlhkosť a odvádza ju od tela, je príjemný na dotyk a mäkký. Na rozdiel od bavlny sa ľahšie udržiava – rýchlejšie schne, je ľahší a splývavejší.

Viete, aká krásna tunika sa dá upliesť z jedného pradienka priadze Filigran? Hľadáte efektný materiál na ľahký jarný sveter? Hodil by sa vám nový koberček do kúpeľne alebo ku posteli? Viete, ako uháčkovať efektné tričko bez toho, aby ste ho museli zošívať? Odpovede na všetky tieto záludné otázky nájdete na našej FB nástenke.

Prajeme vám krásny začiatok prázdnin. Cestujte, oddychujte, špliechajte sa vo vode, brázdite horami, obdivujte pamätihodnosti a popri tom nezabudnite občas, aspoň potajomky, odskočiť ku svojim klbkám.
Sylvia Sopčáková a celý team www.klbkovlny.sk 

Sylvia Sopcakova

Stránka