Domov Blog Novinky a nápady Naučte sa pliesť bezcípu šatku a za pár večerov spichnite jednoduché letné ☀ pončo

Naučte sa pliesť bezcípu šatku a za pár večerov spichnite jednoduché letné ☀ pončo

Sylvia Sopcakova 28 mája, 2017 Nekomentované
[

ak máte voľný piatkový podvečer 2.júna, príďte ho stráviť na náš kurz s podobne naladenými žienkami a popri tom sa naučiť, ako sa pletie oblúková šatka Medaow Grass. Naša lektorka Majka vám krok po kroku vysvetlí, ako sa dopracovať od nahodenia očiek až k takémuto krásnemu výsledku.

Úplet z priadze Soft&Easy vám ponúka množstvo výhod – hebký na dotyk, jednoduchý na údržbu, rýchlo schnúci… letné tričko z neho bude proste vašim maznáčikom.

Farba plyšového medvedíka, cukríková ružová, kobaltová modrá… nové klbká bavlny Catania majú krásne mená 

Chýba vám niečo, čo by ste si v lete prehodili cez plecia na šaty, tielka… Čo takto sa inšpirovať šikovnou Peťkou, ktorá si uplietla úplne jednoduché, ale úúúúžasné pončo.
Odkaz na návod nájdete na jej blogu.
Pončo je upletené z priadze Cheval Blanc Orient.

Aj vy ste sa stali obeťou šatkománie? Tak v tom prípade vás určite potešia nové odtiene tenučkej bavlny Schachenmayr Tahiti.

Z obľúbenej Chemlonky sa háčkujú domáce papuče, prestierania, koberčeky, tašky, kaderníčky ju pripletajú do vlasov ako afro-vrkôčiky… spôsobov na využitie je nepreberne. Naviac je dostupná v množstve rôznych odtieňov.

Šaty pletené od krku sadnú na postavu ako uliate. Šikovná Majka sa pohrala s cik-cak vzorom a s klbkami priadze Cheval Blanc Indy.

Ak si nájdete cez víkend chvíľku času, určite sa pristavte na našej FB nástenke. Rozkošné detské šatôčky od Majky, zvodný letný top od Márie alebo Lenkin originálny oblúkový sveter vás určite oslovia.
Sylvia Sopčáková a celý team www.klbkovlny.sk 

Sylvia Sopcakova

Stránka