Domov Blog Novinky a nápady Návod na batôžtek-sovičku, novinky Cheval Blanc, vyrobte si kabelku

Návod na batôžtek-sovičku, novinky Cheval Blanc, vyrobte si kabelku

Sylvia Sopcakova 27 októbra, 2017 Nekomentované
Batoh sovička spredu
[

bojuje váš škôlkar každé ráno za svoje práva ostať doma s maminkou a vyhnúť sa škôlke? Skúste mu odchod spríjemniť batôžkom, so ktorého si môže nachystať papučky a obľúbenú hračku. Možno vám táto sovička uľahčí cestu.
Návod je k dispozícii na našej stránke.

Len 6 klbiek priadze Lana Grossa Cashmere 16 Fine vám stačí na upletenie pulóvra. Získate tak luxusný model zo zmesi extra jemnej merino vlny a kašmíru v nádherných melanžových farbách.

Novinka Cheval Blanc, zmesová vlnená priadza Montana, je určená na hrubé zimné doplnky. Úplet vytvára mramorový efekt a na ihliciach č. 10 veľmi rýchlo pribúda.

Z mäkkučkej žinylkovej priadze v nežných detských odtieňoch Cheval Blanc Sweet upletiete tie najjemnejšie deky, čiapočky, vankúšiky, šáliky, kabátiky…

Striedajúca sa tenšie a hrubšie miesta na vlákne priadze Lana Grossa Olympia dodávajú úpletu zaujímavú štruktúru, striedajúce sa úžasne zladené odtiene zase neuveriteľnú farebnosť.

Extra jemná merino vlna Lana Grossa Lei vás ochráni proti každému mrazu a zimnej nepohode.

Priadza Triade je vyrábaná recykláciou vlákien bez prídavkov ďalších farieb a bez chemického ošetrovania počas výroby. Farebný odtieň je dosiahnutý pomerom použitých vlákien.

Ak uvažujete nad výrobou vlastnej kabelky alebo tašky, smelo do toho! Rôzne komponenty na ich výrobu nájdete v našom obchodíku na „poličke“ Doplnky na výrobu kabeliek.

Prajeme vám krásny víkend, veľa času na chystanie teplej zimnej výbavy a príjemné chvíle strávené pri našich klbkách,
Sylvia Sopčáková a celý team www.klbkovlny.sk 

Sylvia Sopcakova

Stránka