Domov Blog Novinky a nápady Nežné odtiene pre bábätká ?, efektné klbká pre vás a a luxusná šatka pre vášho partnera

Nežné odtiene pre bábätká ?, efektné klbká pre vás a a luxusná šatka pre vášho partnera

Sylvia Sopcakova 24 augusta, 2017 Nekomentované
Piwi 710
[

na šále je síce ešte priteplo, ale ak využijete voľné dni a jeden si upletiete, o chvíľu ako keby ste našli. Z efektnej priadze Nizza vám to pôjde rýchlo a výsledok bude viac než uspokojivý.

Osem nových jedno- aj viacfarebných odtieňov priadze Piwi máme pre vás k dispozícii na našom sklade. Zabaľte svoje bábätko do mäkkučkej deky alebo kabátika z tejto hebkej flísovej priadze.

Luxusnú mužskú šatku uplietla šikovná Gabika z merino priadzí Drops Baby Merino a Cheval Blanc Merino Baby.
Ak vášmu partnerovi taká v šatníku chýba, všetky potrebné informácie k tomu, ako šatku vyrobiť, nájdete na Gabikinom blogu.

Zmes bavlny a akrylu Karneval Bavlnaje výborný materiál, ktorý sa príjemne nosí, ľahko udržiava a dobre sa z neho pletie.

Mini kabelôčku pre princezné uháčkovala a pre inšpiráciu nám poslala Gabika. Krásne sýte farby našla medzi odtieňmi bavlny Catania.

Ak hľadáte inšpiráciu na rýchlo upletený rozkošný babätkovský svetríček, alebo potrebujete doplniť jesenný šatník vašej škôlkarky, rozkliknite si našu FB nástenku. Okrem iného tam nájdete malý náhľad, čo pre nás pripravili dizajnéri značky Cheval Blanc.

Prajeme vám krásny víkend, nasajte ešte všetky letné farby a vône a pretvorte ich do niečoho hmatateľného.
Sylvia Sopčáková a celý team www.klbkovlny.sk

Sylvia Sopcakova

Stránka