Domov Blog Novinky a nápady Novinka Cristal, návod na skvelú sieťovku ? a množstvo farieb háčkovacej priadze Crochet by OKE

Novinka Cristal, návod na skvelú sieťovku ? a množstvo farieb háčkovacej priadze Crochet by OKE

Sylvia Sopcakova 22 mája, 2017 Nekomentované
Cristal 71 perlová sivá
[

predpokladám, že aj vy máte doma zvyšky klbiek, ktoré vám ostali z iných projektov. Hromadia sa v skrini, v sáčku, na poličke… Peťka nám poslala výborný tip, ako zlikvidovať kúsky priadzí podobnej hrúbky. Takýchto sieťoviek si môžete naháčkovať koľkokoľvek a potom nimi obdarovať celé príbuzenstvo.
Odkaz na návod nájdete na Peťkinom blogu.

Novinka od Cheval Blanc Cristal je špeciálne upravená akrylová priadza, ktorá vám v lete poskytne maximum pohodlia. Úplet je mimoriadne jemný a príjemný na dotyk, výborne sa udržiava a rýchlo schne. Svoje obľúbené tričko si môžete večer preprať a na druhý deň v ňom opäť vyraziť. Mierny hodvábny lesk skvele podtrhne vašu opálenú pleť.

Aj naša zákazníčka Katka už zistila, že Baya je fantastická vlna. Prečítajte si jej názor.

Z tenšej bavlny Crochet by OKÉ uháčkujete celú škálu doplnkov do bytu – záclonky, obrusy, prestierania… Krásne z nej budú vyzerať aj letné tielka, tuniky a šaty.

Touto krásnou háčkovanou muchotrávkou z priadze Orient si urobila Miška radosť, keď sa vonku zatiahlo a vyzeralo to, že jar ani nepríde.

Ak potrebujete pred víkendom trošku „naštartovať“ chuť do tvorenia, strávte pár chvíľ na našej FB nástenke. Verím, že už pár prvých obrázkov vás správne naladí a cez víkend nebudete chcieť ihlice a háčiky pustiť z ruky.
Sylvia Sopčáková a celý team www.klbkovlny.sk

Sylvia Sopcakova

Stránka