Domov Blog Novinky a nápady Pletený kabátik v námorníckom štýle, neodolateľné mini-pončo a množstvo nových farieb. 

Pletený kabátik v námorníckom štýle, neodolateľné mini-pončo a množstvo nových farieb. 

sopcak 4 septembra, 2023 Nekomentované
CHB W41-02

Milé pletiarky, háčkarky a zberateľky farebných klbiek,

celý rad skvelých vlastností ekologickej priadze my feelgood hemp by bol na veľa riadkov, takže si ho v pokoji preštudujte na našej stránke. Sem vytiahneme iba jednu zujímavosť. Viete, že konopnému vláknu prospieva pranie? Mäkne, ale nič nestráca na svojej pevnosti a odolnosti.

Ako názov napovedá, z jedného klbka upletiete na 4 ihliciach dve identické vzorované ponožky, ktoré tak vytvoria perfektný pár. Ako na to sa dozviete v popiske priadze Regia Pairfect.

Námornícky štýl je nadčasový a vždy aktuálny. Ľahký svetrík (alebo sako) v modro-bielej kombinácii sa na jeseň bude určite hodiť. A ak modrá nie je vašou farbou, pokojne ju vymeňte za inú.
Model CHB W69

Kožušinkovú priadzou Cheval Blanc Louve môžete použiť samostatne na veľmi efektné vesty a pulóvre. Skvele z nej vyzerajú „plyšové“ háčkované hračky. Alebo ňou môžete iba doplniť hladký úplet. Je to úplne na vás, ako sa vám bude pozdávať najlepšie.

Príjemná mäkká akrylová priadza v širokej škále farieb na celoročné použitie. Vo fáze klbkovania prechádza úpravou, vďaka ktorej vlákno naberie na objeme a výsledný úplet je mäkký, „nevŕzgavý“ a nežmolkuje. Výborná na pletenie aj háčkovanie. Upleťte si nový kúsok z priadze Cheval Blanc Diane a oživte svoj unavený šatník.

Počesaná akrylová priadza Schachenmayr Bravo Softy prináša nezvyčajnú hebkosť a jemnosť. Či už si z nej upletiete zimné oblečenie alebo doplnky, dekorácie do domácnosti alebo hračky a drobnosti pre vašich najbližších, každý jeden model bude pôsobiť krásne hrejivo, až sa žiada povedať útulne.

Ako nazvať tento odevný doplnok? Nákrčník? Na to mu chýba rolák. Na pončo mu zase chýbajú potrebné rozmery. Zhodnime sa na názve mini pončo. A ešte na jednej veci – do kabátov a sák s V-výstrihom je to na jeseň a v zime mimoriadne užitočná vec. Výstrih si môžete upraviť dvojako – buď ako malý golierik, alebo zahnúť dovnútra a vytvoriť malý stojačik.
Návod na mini pončo

Efektná flísová priadza na detské kabátiky, čiapočky, šále, deky alebo aj mäkkučké hračky. Ako napísala naša spokojná zákazníčka Diana – „na detskú deku vám postačia dve klbká a vyrobíte darček od srdca, ktorý takmer nič nestojí“.
Piwi by OKE

Hebká tenšia detská priadza na tie najkrajšie svetríky, čiapočky, papučky, deky a šatôčky.
Cheval Blanc Baby Lux

Milé žienky, prajeme vám krásny týždeň, užite si ešte posledné letné lúče, naberte z nich toľko energie, koľko sa dá, aby ste ju potom dokázali zapletať do svojich krásnych diel,

Sylvia Sopčáková a celý team www.klbkovlny.sk.

sopcak

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.