Domov Blog Súťaže Pletieme, háčkujeme a hráme o klbká

Pletieme, háčkujeme a hráme o klbká

Sylvia Sopcakova 19 januára, 2015 Jeden komentár
M

Milé pletiarky, háčkarky, ihlicové šermiarky aj háčikové bojovníčky,
ak sa vám podarilo úspešne zavŕšiť prácu s klbkami z nášho obchodíka a seba alebo niekoho iného ste obdarovali svojim pletiarskym alebo háčkarskym úspechom, podeľte sa s nami o tú radosť.

Nafoťte svoje dielo, do správy napíšte, ktorú priadzu od nás ste naň využili a fotku aj s textíkom nám pošlite na vlna@klbkovlny.sk. Na vaše maily čakáme do 2.2.2015 do polnoci.
Ak pripíšete aj počet klbiek, alebo nebodaj stručný návod, radosť všetkých žien a dievčat, ktoré sledujú našu stránku, bude nekonečná.  🙂

Čo tým získate?
1. Vďačnosť širokej pletiarskej a háčkarskej verejnosti
2. Mohli by sme sa zmieniť aj o zvýšení sebavedomia po veľkých pochvalách a o skvelom pocite po vykonanom dobrom skutku, ale hlavným motívom je… – čítaj bod 3.
3. Vaše meno bude napísané na špeciálny papierik, ktorý bude vhodený do špeciálnej urny. Z nej dňa 3.2.2015 vylovíme jeden a ukážeme vám meno tej, ktorej život sa otočí o 180°. Dostane od nás totiž klbká, z ktorých si môže upliesť pulóver podľa vlastnej predstavy. A pre prípad, že by jej predstavivosť nestačila, pribalíme aj časopis s úžasnými modelmi a hlavne návodmi na ne.

Takže… zhrnutie napísané zrozumiteľnou rečou:
Veľmi sa tešíme na fotky vašich modelov upletených a uháčkovaných z priadzí z nášho obchodíka. Každá z vás, ktorá nám takú pošle, bude zaradená do zlosovania. Výhru nechávame náhode, pretože hodnotiť „krásu“ vašich modelov nedokážeme… všetky sú krásne.

Galériu prihlásených modelov si môžete pozrieť TU.

Vás team klbkovlny.sk

Sylvia Sopcakova

Stránka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.