Domov Blog Novinky a nápady Potrebujete letný alebo jesenný svetrík? S nami sa pustíte do oboch. A tiež do kabelky ? a háčkovaných hračiek ? …

Potrebujete letný alebo jesenný svetrík? S nami sa pustíte do oboch. A tiež do kabelky ? a háčkovaných hračiek ? …

Sylvia Sopcakova 13 apríla, 2017 Nekomentované
Svetrík letný Indy
[

trošku sme posledné dni experimentovali a výsledkom je nová stránka nášho obchodíka, ktorá vám snáď uľahčí orientáciu v tom množstve priadzí, ktoré ponúkame. Nech sa páči, vyberajte si…

V teplých dňoch pletieme a háčkujeme úplne iné veci ako v zime. Na jar sa nám hodí napríklad nová farebná kabelka a k nej zladená peňaženka. A na ich výrobu potrebujeme správne komponenty.

Tiež vymieňame teplé topánky za ľahké šľapky, sandále a plátenky. A ak sú doma vyrobené, majú o to väčšiu cenu.

A deťom vyrábame hračky, ktoré si so sebou vezmú k starým mamám, na dovolenku alebo do tábora. Hlavne sa musia dať dobre udržiavať, pretože tábor zvykne byť náročný aj pre plyšáka.

Tento týždeň si môžete vybrať z dvoch svetríkov, na ktoré vám ponúkame návod zadarmo. Prvý je ľahký, letný, s ažúrovým slzičkovým vzorom a hodí sa k nohaviciam, sukniam aj cez letné šaty. Na druhý – jesenný – som použila príjemnú alpakovú priadzu, má nenápadný štruktúrovaný vzor a je rovnako univerzálny.

Ľan sa v lete cení hlavne vďaka vzdušnosti, priedyšnosti a chladivosti. Vyskúšajte príjemnú zmes bavlny a ľanu ggh Linova.

Dizajnéri značky Atelier Zitron to s priadzami naozaj vedia. Buď nakombinujú úžasnú zmes farieb alebo rovnako úžasnú zmes materiálov alebo obidvoje. To posledné sa im podarilo na klbkách Meisterstuck.
Na pradenách priadze Kimono sa zase jemnosť merino vlny snúbi s kvalitou a leskom hodvábu.

Ak hľadáte inšpiráciu na mimoriadne vydarenú bábätkovskú súpravičku, na prenádhernú deku uháčkovanú zo stoviek drobných kvietkov, na exkluzívny kabát uháčkovaný z dvoch hexagonov a na mnoho iných modelov, neobíďte našu FB nástenku.
Prajeme vám krásny víkend strávený v dobrej spoločnosti, kde nebudú chýbať klbká, ihlice a háčiky,
Sylvia Sopčáková a celý team www.klbkovlny.sk 

Sylvia Sopcakova

Stránka