Domov Blog Novinky a nápady Pozvánka na ? Svetový deň pletenia na verejnosti, letná pletená výbavička pre deti, časopisy k poobednej káve ☕

Pozvánka na ? Svetový deň pletenia na verejnosti, letná pletená výbavička pre deti, časopisy k poobednej káve ☕

Sylvia Sopcakova 9 júna, 2017 Nekomentované
Handstrick 67
[

určite ste už zachytili, že sa blíži Svetový deň pletenia na verejnosti. Ak neviete, kam si prísť v sobotu 10. júna zapliesť, pridajte sa k nám.

Nechýba vám ku poobednej kávičke niečo? Namiesto zákusku vám ponúkame nové časopisy Lana Grossa Classici 12, Handstrick 67 a Infanti 12 , po ktorých vyskočíte ako srnka a začnete zháňať ihlice a klbká.

Tenučká háčkovacia alebo pletacia priadza z hebkej merino vlny Filigran non repeating od Atelieru Zitron právom získala povesť najlepšej priadze na čipky v Európe. Pléd, šál alebo čipkový pulóver z tejto priadze bude trvalým šperkom vo vašom šatníku.

Pre žienky, ktoré si zamilovali pavučinkové modely, je určená aj luxusná merino vlna Lana Grossa Lace Merino Uni.

Podľa zvolenej farby využijete ľahučkú letnú tuniku na slávnostné príležitosti alebo aj na bežné nosenie. Keď si pletenie nacvičíte na detskej veľkosti, určite sa pustíte aj do dospeláckej pre seba.

Jednoduchý svetríček sa pletie vcelku ako jeden diel nenáročným vrúbikom. Ideálny model pre začiatočníčky.
Na letnú dovolenku pri mori je tričko a sukienka v námorníckom štýle tou najlepšou voľbou.
A večer určite využijete parádnu vestičku s dvomi radmi gombíkov a naozajstnými epoletami.

Extra jemná merino vlna obohatená jojobovým olejom a Aloe Vera Unisono Uni od Atelieru Zitron pohladí pri pletení vaše ruky a pri nosení vaše telo.

Šikovná Gabika si uplietla pulóvrik zo sivej Bamboulene a hneď si aj prišla po ďalšie klbká na druhý. Prečítajte si jej názor na klbká Bamboulene.

Prajeme vám krásny štart do nové týždňa, radosť z tvorenia a príjemný pocit z dobre upleteného diela. 🙂
Sylvia Sopčáková a celý team www.klbkovlny.sk 

Sylvia Sopcakova

Stránka