Domov Blog Novinky a nápady Vlásky pre bábiky ?, nové odtiene jemného merina a modely, ktoré vás očaria

Vlásky pre bábiky ?, nové odtiene jemného merina a modely, ktoré vás očaria

Sylvia Sopcakova 28 marca, 2017 Nekomentované
Wild brushable mohair vlásky 2
[

Výrazné farby aj nežné pastely, rozviate široké pulóvre, pohodlné strihy… modely, v ktorých vám proste celú jar aj leto bude fajn. To všetko nájdete v novom časopise ggh Rebecca 69.

Z pulóvrika z priadze Journey sa stane váš letný maznáčik! Vďaka dutinkovej štruktúre z jemných vlákien je priadza Journey poddajná a hebká a zároveň dostatočne objemná, aby ste ju mohli pliesť na hrubších ihliciach.

K niekoľkým desiatkam odtieňov jemnej merino vlny Drops Baby Merino nám minulý týždeň pribudli nové melanžové odtiene.

Vaše šité a háčkované bábiky môžu mať vlásky ako naozajstné. Zapletené vrkôčiky, elegantné účesy aj strapaté hlavičky… to všetko vytvoríte z „čarovných“ klbiek Wild Brushable Mohair.

Ani kučeraví anjelici alebo čertíci, neposedné červenovlásky a strapaté hnedovlásky nie sú žiaden problém s klbkami Wild Large Loop Mohair.

Špeciálne upravený akryl – mikrovlákno Schachenmayr Micro je na dotyk podobný bavlne, preto sa vám bude výborne nosiť aj v teplejších dňoch.

Hebká mohérová priadza Cheval Blanc Soprane je úsporná, na klbku nájdete až 275 vlákna s jemný chĺpkom a vašim modelom dodá nadýchanosť a eleganciu.

Priadza Cheval Blanc Triade je vyrábaná recykláciou vlákien bez prídavkov ďalších farieb a bez chemického ošetrovania počas výroby. Farebný odtieň je dosiahnutý pomerom použitých vlákien. Úplet má krásny tvídový vzhľad.

Úplet z bavlny Cheval Blanc Alto je mäkkučký a sadne vám na telo ako vaša druhá koža. Z hladkého vlákna krásne vyniknú vrkočové vzory, ale aj jednoduchý hladký úplet bude elegatný.

Nájdete si v novom časopise Cheval Blanc 24 niečo, čo by sa vám šiklo do letného šatníka?

Prajeme vám krásny víkend a aspoň trošku času nazrieť na náš FB plný vašich fotiek,
Sylvia Sopčáková a celý team www.klbkovlny.sk 

Sylvia Sopcakova

Stránka