Domov Blog Novinky a nápady Vlastnoručne uháčkovaná letná obuv ?, jemný perličkový akryl na detské modely, nové klbká v dopredaji

Vlastnoručne uháčkovaná letná obuv ?, jemný perličkový akryl na detské modely, nové klbká v dopredaji

Sylvia Sopcakova 4 júla, 2017 Nekomentované
Hackovane platenky Catania
[

bavlna Catania je základom pre všetky háčkarky aj pletiarky. Veľmi kvalitná bavlna, ktorá drží tvar, nežmolkuje, nepúšťa farbu a naviac je v ponuke v desiatkach odtieňov, je skvelý materiál na hračky, čiapky, šaty a šatôčky, bolerká pletené aj háčkované, sukne, svetríky… Okrem teplého zimného oblečenia sa dá použiť snáď na všetko.
Naviac si ju ešte do konca júna môžete objednať so zľavou 25%.

Z Catanie si môžete vyrobiť aj vlastnú háčkovanú obuv na pláž alebo potulky po meste. Stačia vám na ne dve klbká bavlny, háčik, jutové podošvy v správnej veľkosti a návod.

Zľava 25% platí do konca júna aj pre plamienkovú sestru Catanie – Cataniu Flammé. Klobúčiky, šaty, tričká, tielka, tuniky, ľahké svetríky a pulóvre… to všetko teraz môžete mať aj v odtieňoch s jemnými “plamienkmi”.

Odevy z Catanie Denim majú džínsový charakter. Úplet je nerovnomerne zafarbený a vytvára dojem džínsovej tkaniny farbenej indigom. Aj na ňu platí do konca júna zľava 25%.

Hrubšia bavlna Catania Grande je veľmi vhodná na klobúky, čiapky, tašky a kabelky, podsedáky a vankúše… Opäť do konca júna so zľavou 25%.

Najtenšia z Catanií, Catania Fine, je ideálna na letné tričká a topy, ľahké šaty, prestierania a obrusy, na svetríky a ažúrové pulóvriky… Aj jej sa týka zľava 25%.

Cheval Blanc Orient je jemnučký preličkový akryl a jeho pastelové farby sú ideálne na detské a bábätkovské modely.

Do poličky Dopredaj sme pridali ďalšie klbká – balvnené zmesi, merino vlny, efektné viskózové priadze… Samozrejme, za dopredajovú cenu.

Sen každej škôlkarky je letná sukňa s volánmi. Sukňa by mala byť uháčkovaná z príjemnej bavlnenej priadze, aby v nej bolo v teplých dňoch pohodlne. Výborná je mäkká guľatá Salsa. O efektný volán sa postará a volánovka Mandoline.

Prajeme vám krásne slnečné dni. Odporúčame ich stráviť v chládku stromu, pri osviežujúcej limonáde a hlavne s ihlicami v rukách,
Sylvia Sopčáková a celý team www.klbkovlny.sk 

Sylvia Sopcakova

Stránka