Domov Blog Novinky a nápady Vyskúšajte ľan, pokochajte sa hodvábnym Secondom a presvetlite si deň ? dúhovými klbkami Tahiti 

Vyskúšajte ľan, pokochajte sa hodvábnym Secondom a presvetlite si deň ? dúhovými klbkami Tahiti 

Sylvia Sopcakova 2 februára, 2018 Nekomentované
Tahiti 7691
[

Klbkovlny novinky: Prečítajte si.

tenučká elastická bavlna Tahiti je už na letnom pletiarskom nebi stálicou. Dizajnéri však každý rok prinášajú nové odtiene a farebné kombinácie. Ponorte sa do dúhového sveta Tahiti.

Na „povrázkovej“ priadzi Secondo od firmy Lana Grossa krásne vyniknú ažúrové a sieťové vzory. Vďaka prímesi hodvábu je vynikajúca na leto a úžasne hebká na dotyk.

Novinku do svojho sortimentu zaradil aj český výrobca priadzí Ariadne. Zmes bavlny a ľanu Lenka osloví všetkých, ktorí dávajú v lete prednosť prírodným materiálom, alebo svoju domácnosť obliekajú do rustikálnych doplnkov.

Veľké pradená Soft&Easy uviedol Schachenmayr na trh len pred rokom, za ten čas si však získala mimoriadnu obľubu medzi pletiarkami. Úplet je mäkkučký, mimoriadne príjemný na dotyk, ľahko sa udržiava a vyrobiť si ho môžete v naozaj nádherných farbách.

Gombíky z olivového dreva doplnia váš pletený alebo háčkovaný model krásnou kresbou, kúpiť si ich môžete v dvoch veľkostiach.

Ak plánujete dať svojmu šatníku alebo domácnosti na jar nový pastelový tón, odporúčame nazrieť na klbká zmesovej bavlnenej priadze Salsa. Jej odtiene presvetlia a rozveselia aj tie najtemnejšie zákutia.

Na našej FB nástenke sa už zveľkonočnieva a pletú sa jarné baretky. Tak si to nenechajte ujsť. Prajeme vám krásny víkend,
Sylvia Sopčáková a celý team www.klbkovlny.sk 

Sylvia Sopcakova

Stránka