Domov Blog Novinky a nápady Zlacnené priadze Drops, letné tričko s lodičkovým výstrihom, nové farby elastickej bavlny Tahiti

Zlacnené priadze Drops, letné tričko s lodičkovým výstrihom, nové farby elastickej bavlny Tahiti

sopcak 10 júna, 2022 Nekomentované
CHB 31 18 19 20

Milé pletiarky, háčkarky a zberateľky farebných klbiek,

nechajte klbká Tahiti, nech vyriešia farby za vás. Vy sa pohrajte s reliéfnym vzorom, zvyšok je veľmi jednoduchý. A ak si ešte netrúfate na reliéfny vzor, pokojne ho nahraďte hladkým žerzejom.

Návod na tričko z reliéfnym vzorom

Úplne nové odtiene krásnej elastickej bavlny Schachenmayr Tahiti uni.

Na pohľad jednoduché, ale pritom naozaj precízne prepracované, s detailami, ktoré mu dodávajú správny šmrnc. Tričko z bambusovej priadze Ambre s vypletenými kotvami a vrúbikovým sedlom.

Model CHB 22/07

Zmes merino vlny a akrylu je vhodná na jesenné a zimné oblečenie a doplnky. Pomer surovín je len približne určený, priadza Karneval sa vyrába zo zvyškových materiálov, ktoré ostali po vzorovaní. Čo jej, samozrejme, nijako neuberá na kvalite, ale výrazne znižuje cenu.

Karneval merino zmes

V klbkách priadze Lovely Cotton Inserto sa spojili tri lahôdky, aby sme vám mohli naservírovať luxusnú hostinu pre vaše ihlice. Dutinková priadza vytvorí úplet nadýchaný ako obláčik, teplý, mäkký, na pomaznanie. O to, aby nebol fádny, sa postarajú kratšie úseky v kontrastnej farbe.

A to najlepšie na koniec – na pulóver potrebujete iba 7 klbiek!

Lana Grossa Lovely Cotton Inserto

Tradičná jarná zľava na vybrané priadze Drops vo výške 30 %.

Elegantný lodičkový výstrih a efektný ažúrový vzor vás určite nenechajú chladnou, ak si práve hľadáte svoje nové letné tričko.

Elegantný lodičkový výstrih a efektný ažúrový vzor vás určite nenechajú chladnou, ak si práve hľadáte svoje nové letné tričko.

Model CHB 45/02

Nádherne ľahučká a pritom teplá priadza vám dovolí vyrobiť modely s objemnými vzormi, robustné a pohodlné, pričom úplet bude ľahký a mäkký. Taký ten, do ktorého je najlepšie sa poriadne zababušiť a užívať si dotyk s prírodnými materiálmi.

Lana Grossa Fashion Tweed

K tomuto veľdielu ani neviem, čo by som povedala. Úžasný nápad, úžasne zrealizované. Pulóvrik uháčkovala Dagmar z merino vlny Drops Baby Merino a Lana Grossa Cool Wool.

Milé žienky, prajeme vám krásny začiatok týždňa, hlavu plnú dobrých nápadov a čas na ich realizáciu, 

Sylvia Sopčáková a celý team www.klbkovlny.sk.

sopcak

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.