Vlna na pletenie, štrikovanie, háčkovanie

Časopis

Zobrazených 1–16 z 99 výsledkov

 • Tri štýly, rôznorodé ako samotný Berlín, nás čakajú v časopise na jeseň/zimu 2022/23. Elegantný a veľmi ženský štýl z udržateľných a recyklovaných priadzí veľmi vhodne dopĺňa veľkoplošné vyšívačské umenie berlínskej umelkyne Anny Zimmermann. Spolupráca s dizajnovou značkou lala Berlin prináša pastelové uni-sex kreácie a zaujímavý materiálový mix. Pred prelistovaním poslednej časti si nachystajte karavan, vyrážame na cestu do divočiny, mimo mestských múrov. Outdoorový štýl, výrazné farby, grafické motívy a zemité priadze – to všetko vás naladí na country nôtu s myšlienkami na teplé noci pri táboráku. ABOUT BERLIN 11

 • Šesť dizajnérok spolupracujúcich s firmou Lana Grossa ponúka svoje modely vo svojom vlastnom štýle a z obľúbených priadzí. Mnohé z nich sú upletené technikou odhora dole bez zošívania, všetky sú pútavé, nadýchané, útulné… na zamilovanie. A všetky vo veľkostiach XS -XXL.
 • Sedem modelov pre absolútny komfort a pohodu. Mäkkučký úplet, splývavé pohodlné strihy, tlmené upokojujúce farby… Čo viac treba pre homemade pletený wellness?  Schachenmayr Booklet 2.

  Časopis je v nemčine.

   

   

   

   

 • Sedem hebkých milých zvieratiek z mäkkej počesanej priadze Bravo Softy si môžete uháčkovať podľa návodov v časopise Schachenmayr Booklet 9.

  Časopis je v nemčine.

   

   

   

 • Vojdete do kúpeľne a upútajú vás farebne zladené špongie na umývanie a háčkované odličovacie tampóny v pastelových farbách. V kuchyni  kraľujú dekoratívne prestierania pod poháre, chňapky a utierky. A na nákup sa vyberiete s vlastnoručne upletenou taškou a textilnými vrecúškami na ovocie. Urobte zo svojho domu domov – útulný, príťažlivý, prehriaty vašou láskou. Schachenmayr Booklet DIY4future.

  Návody v časopise sú v nemčine aj v angličtine.

   

   

   

   

 • Slovenský návod na uháčkovanie modelu z obrázka.

  Návod vám môžeme poslať v tlačenej podobe, v tom prípade si vyberte zaslanie poštou/kuriérom a príslušné poštovné (dobierka alebo platba vopred na účet).
  Návod môžeme tiež dodať v .pdf dokumente, v tom prípade si zvoľte platbu vopred na účet a osobný odber.

 • Slovenský návod na upletenie modelu z obrázka.

  Návod vám môžeme poslať v tlačenej podobe, v tom prípade si vyberte zaslanie poštou/kuriérom a príslušné poštovné (dobierka alebo platba vopred na účet).
  Návod môžeme tiež dodať v .pdf dokumente, v tom prípade si zvoľte platbu vopred na účet a osobný odber.

 • Prvá časť časopisu je venovaná absolútne klasickým strihom a dizajnom s novými detailami a hlavne z nových materiálov. V druhej časti sa nájdu tie z vás, ktoré trávia pracovnú dobu v kancelárii a potrebujú vyzerať upravene za každých okolností. Tretia – špeciálna – časť by sa dala nazvať pletené šťastie vo dvojici. Modely v štýle uni-sex môžete upliesť pre seba aj pre partnera, aby na prvý pohľad bolo jasné, že patríte k sebe.
  Obsah časopisu Lana Grossa Classici 21.
 • Pre dosiahnutie elegantného vzhľadu musí mať model správne proporcie, vyvolať pozitívnu emóciu a zároveň ponúknuť kúsok prekvapenia. V tomto čísle časopisu Classici nám dizajnéri ponúkajú modely, ktoré upokojujú a ktoré sú, jednoducho povedané, pohodlné na nosenie. Šikovné detaily a čerstvé nápady aplikované na klasických strihoch príjemne prekvapia.
  Obsah časopisu Lana Grossa Classici 22.
 • V časopise Classici 23 siahneme do viacerých oblastí, ktoré ale všetky spája motto „pohodlná zimná móda“. Pri prechádzkach po Viedni človek žasne nad úžasnou ľahkosťou, s akou architekti dokážu skĺbiť starobylé s moderným. Preto bola Viedeň ideálnym miestom na nafotenie nových modelov, v ktorých sa rovnako spája tradícia a nové prvky. V pohodlných modeloch sa môžete celé dni túlať mestom alebo rovnako dobre stráviť deň vo svojej kancelárii.
  V druhej časti sa prenesieme do zasnežených hôr a na lyžiarske svahy. Nemusíte byť majstrom v lyžovaní, aby ste si užili slnečný víkend na snehu. Samozrejme, poriadne vyzbrojená čiapkou, šálom, teplým pulóvrom, vestou…
  Obsah časopisu Lana Grossa Classici 23.
 • Dámska jarná a letná móda. Časopis je plný modelov z klasických priadzí, v ktorých budete vyzerať dobre v každej situácii. Je v nemeckom jazyku, súčasťou sú pracovné postupy a rozkresy strihov.

 • Jesenná móda pre deti od 8 do 14 rokov rokov. Časopis je v nemeckom jazyku, priložené sú postupy práce.

 • Jar sa začína vtedy, keď odkladáme hrubé ponožky do šuflíkov a poobednú kávu si vychutnáme na terase, a to bez teplého kabáta a rukavíc. Vychutnajte si slobodu, ktorú nám teplé obdobie prináša, v pletených modeloch, ktoré len podporia váš pocit voľnosti a radosti. Či už sú to nadčasové kúsky, ktoré rovnako ocení dcéra ako aj mama (a ktoré si môžu obdeň striedať), denimové úplety v štýle 90. rokov, farbami prežiarené tričká a tuniky alebo extravagantné dizajny pre náročných.

  Jarné a letné dámske modely.  Časopis je v nemeckom jazyku, súčasťou sú postupy práce a strihy.

  Tu nájdete obsah časopisu FILATI 63.

 • Po dňoch, keď sme sa schovávali medzi štyrmi stenami, konečne prichádza jar a leto! Časopis je plný nepostrádateľných spoločníkov na teplé dni, ľahkých a jednoducho kombinovateľných. K slovu sa dostanú aj veľké vzory a nápadné hry s farbami, či už v podobe pásikov alebo color-blocking. Na záver si vychutnajte zopár modelov na zútulnenie vášho domova. Aj v lete sa občas vydaria daždivé dni, ktoré je príjemnejšie stráviť v domove, z ktorého dýcha útulnosť.

  Jarné a letné dámske modely.  Časopis je v nemeckom jazyku, súčasťou sú postupy práce a strihy.

  Tu nájdete obsah časopisu FILATI 65.

 • Prírodné tóny, buklé úplety, stužkové priadze… Neodkladajte si efektné klbká na zimu!

  Tu nájdete obsah časopisu Collezione 5

 • Dámska jarná a letná móda. Časopis je v nemeckom jazyku, priložené sú postupy práce.

   

Zobrazených 1–16 z 99 výsledkov

Alva Silk

pochúťka pre vaše ihlice

Vlna, bavlna a hodváb

Alva Silk

na studené rána

Najlepší partner

Blanc 46/01

Cheval

Sveter

Škandinávie

z vlny zo severnej

Teplá zimná výbava

Norvika

GGH

Cenový filter

Zaujímavé klbká

Naposledy hodnotené

O nás

Náš obchodík je pre všetkých, ktorým učarovali farebné klbká, štrngajúce ihlice a šikovné háčiky. Internetový predaj vlny na pletenie sme spustili už v roku 2007. Vlna je na predaj aj v našom sklade v Žiline.

Viac ako 22 000 klbiek na našom predajnom sklade

Na slovenskom internete už od roku 2007
Doprava zadarmo pre objednávky nad 40 €
Top