Vlna na pletenie, štrikovanie, háčkovanie

Háčkovanie Iné

Zobrazených 1–16 z 32 výsledkov

 • Veľkosť kruhu: je daná hrúbkou použitej priadze a hrúbkou háčika.

  Materiál: Na menšie kruhy použite priadzu ANCHOR MERCER CROCHET 10 a háčik č. 1,5
  alebo CROCHET by OKÉ a háčik č. 2
  alebo KARKULKAa háčik č. 2.
  Na väčšie kruhy použite priadzu alebo SUNNY a háčik č. 3
  alebo CATANIA a háčik č. 3
  alebo TAHITY a háčik č. 3.

  Postup:
  Podľa schémy uháčkujte väčšie a menšie kruhy a našite ich na džínsovú sukňu.

 • Šila som si princeznovské šaty v empírovom štýle, naberané pod prsiami a na rukávoch, so širokou sukňou a krásnym hranatým výstrihom. Všetko som zvládla, len pri dokončovaní výstrihu som sa zasekla. Nevedela som, ako ho začistiť. Pomohol až háčik a kúsok bavlny, výstrih som obšila uháčkovanou čipkou.

  Háčkované z priadze CROCHET BY OKÉ háčikom č. 2,5.

  Uháčkujte si retiazku takú dlhú, ako je obvod výstrihu. Radšej o trošku dlhšiu, pretože po uháčkovaní čipkového vzoru sa trošku stiahne. Háčkujte podľa schémy, retiazka sa vytvaruje do obdĺžnika. Prišite na výstrih.

  Moja čipka je vzadu rozdelená, pretože šaty majú vzadu zips. Ak chcete čipku vcelku, háčkujte do kruhu.

 • Háčkované z priadze AMBRE háčikom č. 3.

  Počet RO musí byť deliteľný 4 + 1 RO naviac.
  1. riadok: 1RO na otočenie, 1DS do nasledujúceho RO, * 5RO, 1 DS do nasledujúceho štvrtého RO * – opakovať
  2. riadok: 5 RO (=1DS a 2RO), * 1KS do nasledujúceho oblúčika z RO, 8DS do nasledujúceho oblúčika z RO, 1KS do nasledujúceho oblúčika z RO, 5RO * – opakovať
  3. riadok: 1Ro na otočenie, 1KS do prvého DS, * (1DS do najbližšieho DS, 1 pikotka) – 7x, 1DS do najbližšieho DS, 1KS do oblúčika z RO * – opakovať
  4. riadok: 8RO (=1DS a 5RO), * 1KS do 3. pikotky, 5RO, 1KS do nasledujúcej druhej pikotky, 5 RO, 1DS do KS, 5 RO * – opakovať
  Opakujte riadky 2 – 4.

 • Veľkosť: nesplstený peliešok – priemer 42 cm, splstený peliešok – priemer 33 cm

  Materiál: 700 g vlny na plstenie WASH+FILZ IT! MULTICOLOR odtieň 251, 50 g vlny na plstenie WASH+FILZ IT! odtieň 26

  Háčik č. 6 – 7

  Postup:
  Háčkujeme dva diely – dno so zvýšeným okrajom a vrch s otvorom.
  Dno – háčkujeme do kruhu, začiatok a koniec riadku vždy spojíme pevným okom:
  1.r: Do kruhu urobiť 3 RO (ako náhrada za prvý DS) a 15 DS = 16 DS.
  2.r – 9.r: V každom riadku pravidelne pridáme 8 DS. Po uháčkovaní 9. riadku máme 80 DS.
  10.r – 13.r: V každom riadku pravidelne pridáme 10 DS. Po uháčkovaní 13. riadku máme 120 DS.
  14.r – 16.r: V každom riadku pravidelne pridáme 12 DS. Po uháčkovaní 16. riadku máme 156 DS.
  17.r – 18.r: háčkujeme bez pridávania – 156 DS

  Vrch s otvorom:
  Vrchný diel uháčkujeme rovnako, ako spodný. V 19. riadku vynecháme pre otvor 20 očiek (neháčkujeme ich) a ďalej pokračujeme v háčkovaní spôsobom tam a späť. V každom riadku uberieme ešte 8x po 1 stĺpiku z oboch strán otvoru.
  Po 28. riadku vrchný diel zháčkujeme s dnom. Otvor obháčkujeme jednofarebnou vlnou – 1 riadok pevné oká, 2 riadky KS.
  Peliešok splstíme v práčke – program bavlna na 60°C. Vytvarujeme, necháme uschnúť.

  Návod na peliešok pre psíka nemám presný, ale urobíte ho veľmi podobne. Postupujte podľa návodu na dno (spodnú časť) mačacieho domčeka. Od 17. riadku háčkujte striedavo 1 predný a 1 zadný reliéfny stĺpik, úplet bude pevnejší a bud lepšie držať tvar. Výšku bokov prispôsobte vašej predstave. Výkroj vypracujte podľa návodu na otvor v mačacom domčeku. Celý peliešok obháčkujte jednofarebnou vlnou – 1 riadok pevné oká, 2 riadky KS.

 • Veľkosť: asi 160 cm x 130 cm

  Materiál: na zimnú verziu – 1200 g (24 klbiek ) 100% vlny SPORT, 500 g (10 klbiek) zmesovej vlny HORALKA NATUR
  na letnú verziu – 1700 g (34 klbiek ) 100% bavlny SAFARI

  háčik č. 10

  Postup:
  Háčkujeme 2 vláknami vlny Sport a 1 vláknom priadze Horalka natur naraz (alebo tromi vláknami Safari naraz).
  Urobíme 120 RO a do týchto očiek robíme DS, kým nespotrebujeme všetkých 10 klbiek Horalky a 20 klbiek Sportu (alebo 30 klbiek Safari). DS som háčkovala len za prednú niť predchádzajúceho riadku, aby bola vzdušnejšia.
  Po ukončení celú deku dokola obháčkujeme bordúrou – háčkujeme 3 vláknami vlny Sport (alebo Safari). Najprv 1 riadkom KS a do nich spravíme oblúčiky – začneme 1 RO, potom 5 DS do nasledujúceho druhého očka, 1 PO do nasledujúceho druhého očka, 4 DS do nasledujúceho druhého očka, 1 PO do nasledujúceho druhého očka… atď. (medzi vejárikom DS a PO vždy vynecháme 1 očko v predchádzajúcom riadku).

 • Takmer ako naozajstná, aj s úložným priestorom na perinky.

  Materiál:
  – zvyšky priadze LISA – 100% akryl, 125 m/50g alebo UTTACRYL
  – plastová dóza podľa veľkosti bábiky
  Veľkosť: podľa veľkosti dózy
  Ihlice: háčik č. 4

  Podľa dna dózy uháčkujeme obdĺžnik – háčkujeme DS. Potom háčkujeme DS po obvode obdĺžnika. V rohoch neháčkujeme stĺpiky naviac, aby sa nám okraj pekne skrútil a vytvoril mištičku (stĺpikov robíme radšej menej ako viac, ináč je to príliš široké). Okraj uháčkujeme do výšky dózy + 3 cm naviac. Po obvode dózy urobíme horúcim klincom dierky. Dózu navlečieme do kabátika, okraj prehneme dovnútra, cez dierky a obidve vrstvy háčkovaného obalu prevlečieme kus priadze, čím sa nám obal pekne uchytí na dózu. Pokračujeme v háčkovaní, ale podľa potreby uberáme stĺpiky (mne to vyšlo, že som vždy zháčkovala dva DS spolu po celom obvode). Takto uháčkujeme 3 rady (v každej uberáme), tým sa nám vytvorí plocha, ktorá bude držať samotnú postieľku. Prácu ukončíme a máme hotový úložný priestor. Teraz uháčkujeme samotnú postieľku – opäť spravíme obdĺžnik, ale o dva stĺpiky a dva riadky menší, ako bol obal na dózu. Obdĺžnik obháčkujeme dookola reliéfnymi DS, striedame predný a zadný. Po 3 radoch ukončíme. Ušijeme vankúšik a perinku a výbava pre bábiku je hotová.

 • Veľkosť: asi 37 cm x 40 cm

  Materiál: – spolu 150 g (3 klbká ) pevnejšej bavlnenej priadze CATANIA alebo SUNNY
  – zvyšok látky na vrch tašky a ramienko (u mňa je to sivá s ružami)

  – zvyšok látky na podšívku (na našej taške ružová)
  – zvyšky farebných bavlniek v ladiacich odtieňoch
  – háčik č. 3

  Postup:
  Farby si zvoľte podľa vlastného uváženia, dajú sa použiť a dokombinovať aj rôzne zvyšky. Uháčkujte 60RO, háčkujte 7 riadkov DS (vznikne dno). Potom háčkujte dokola KS, pričom v prvom riadku na dlhých stranách urobte do každého DS po 1 KS, v rohoch uháčkujte 2 KS a na krátkych stranách uháčkujte do každého DS zboku 2 KS. V ďalších riadkoch háčkujte dokola po 1 KS do každého KS. Keď miniete 3 klbká bavlny, prácu ukončite.
  Uháčkovaný diel priložte na látku (sivá s ružami) a nakreslite si vrchnú časť tašky (šírka ako má taška + prídavky na švy, smerom dohora sa diel mierne zužuje). Vystrihnite dva vrchné diely, zošite a prišite k taške.
  Z rovnakej látky vystrihnite aj ucho (100 cm x 14 cm), zožehlite na polovicu a kraje zažehlite dovnútra. Prešite po dĺžke.
  Tašku položte na podšívku, obkreslite a vystrihnite dva diely (+ prídavky na švy). Z podšivkovej látky si môžete vystrihnúť aj vrecúško a prišiť ho k podšívke. Zíde sa na mobil, kľúče… Diely podšívky zošite.
  Teraz ideme na háčkovanie aplikácií.
  Kvet veľký – 3 ks: Do krúžku uháčkujte 6KS. V ďalšom riadku zdvojte každý KS (=12 KS), v treťom riadku zdvojte každý druhý KS (=18 KS), vo 4. riadku zdvojte každý 3. KS (=24KS), v poslednom riadku zdvojte každý 4.KS (=30KS).
  Na lupienky pokračujte inou farbou – striedajte 1 KS, 11RO, 1 KS do 6. očka predchádzajúceho riadku (vynecháva sa vždy 5 očiek)… Vznikne 5 oblúčikov. Do každého uháčkujte 12KS a spojte PO do krátkeho stĺpika predchádzajúceho radu.
  Stredové koliesko kvetu: Háčkujte prvé tri riadku kvetu.

  List – 20 ks: Uháčkujte 10 RO. Potom 1 PO do 2. RO od háčika, 1KS do nasledujúceho RO, 5 DS do nasledujúcich piatich RO, 1 KS nasledujúceho RO a 1 PO do posledného RO.
  Malý kvietok – 8ks: Do krúžku uháčkujte 6KS. V ďalšom riadku zdvojte každý druhý KS (=9 KS), v treťom riadku uháčkujte po 1 KS do každého KS.

  Aplikácie našite na tašku.
  Vrchný okraj tašky aj podšívky zahnite dovnútra, zošpendlite spolu. Vsaďte ucho a prešite.

 • Výborný darček pre chlapcov všetkých vekových kategórií. Len oni dokážu vymyslieť, čo všetko sa dá robiť s takouto obyčajnou loptičkou. 🙂

  Materiál:
  – zvyšky bavlnených priadzí Catania, Sunny, alebo akrylových Ekofil, Bravo a pod. Pokojne ich spolu aj skombinujte.
  – ryža
  háčik č. 2,5

  Do magického krúžku uháčkujte 6KS. V ďalšom rade každý KS rozháčkujte na 2KS = 12KS. V ďalšom rade rozháčkujte každý 2. KS na 2KS = 18KS. V ďalšom rade rozháčkujte každý 3.KS. Takto pokračujte až do siedmeho radu = 42KS. Potom háčkujte rovno. Vyššia hekíska má uháčkovaných 12 riadkov rovno, najguľatejšia má 9 riadkov rovno, placatá má 3 riadky rovno. Potom začnite uberať. Zháčkujte spolu každý 7. a 6. KS. V ďalšom rade zháčkujte každý 6. a 5. KS. Takto uberajte v každom riadku. Keď vám ostane 12KS, nasypte do hekísky ryžu (cez lievik). Zháčkujte každé 2KS. Ostane mála dierka, ktorú som ja zháčkovala dohromady, ako prišlo – krížom stĺpiky spolu, až kým sa to celé neuzavrelo. Poriadne zauzlite, háčikom zapracujte “chvostík” priadze dovnútra.

 • Ráno je o toľko príjemnejšie, keď vykročíte z postele na teplý koberček. 🙂

  Materiál:
  – priadza Cheval Blanc Prima – 1 klbko prírodnej bielej, 1 klbko svetlej zelenej, 2 klbká tmavej zelenej
  háčik č. 7

  Prvý koberček – dámsky: Uháčkujte 20 RO bielou priadzou. Háčkujte rovno polstĺpikmi do výšky 20 riadkov. Zmeňte priadzu na svetlozelenú a uháčkujte ešte 20 riadkov. Uháčkujte ešte 2 takéto obdĺžniky, každý v inej farebnej kombinácii (tmava zelená/svetlá zelená, tmavá zelená/biela). Obdĺžniky zháčkujte a obháčkujte tmavozelenou priadzou vejárikmi (5DS do jedného očka, 1KS – opakovať).

  Druhý koberček – pánsky: Prvý obdĺžnik uháčkujte rovnaký ako na prvom koberčeku. Druhý obdĺžnik začnite háčkovať svetlozelenou priadzou, a keď miniete klbko, pokračujte tmavozelenou do potrebnej výšky. Tretí obdĺžnik začnite háčkovať bielou priadzou, a keď miniete klbko, pokračujte tmavozelenou do potrebnej výšky. Obdĺžniky zháčkujte, pričom tie dva s tmavozelenou priadzou umiestnite na kraje protismerne. Obháčkujte tmavozelenou priadzou krátkymi stĺpikmi.

  Koberčeky sú vďaka použitej priadzi veľmi mäkké a príjemné na bosú nohu, dobre sa udržiavajú a rýchlo schnú, takže ich pokojne môžete použiť aj ako kúpeľňové predložky.

 • Pracie kozmetické tampóny môžete používať opakovane. Po opotrebovaní sú plne kompostovateľné.

  Keďže “moje” tampóny boli darčekom, vyrobila som im aj darčekové balenie – obháčkovala som veľké plastové vajíčko a previazala som ho stužkou. Po otvorení jedna časť slúži na tampóny čisté, druhá na použité.

  Materiál:
  – 1 klbko bio bavlny TERRA
  Ihlice: háčik č. 3

  Postup:
  1.r: 4 RO spojte do kruhu
  2.r: 1 RO, * 1 zväzok z 5DS (=nahoďte priadzu na háčik, pichnite do očka predchádzajúceho riadku, vytiahnite priadzu – na háčiku máte 3 slučky, toto zopakujte ešte 4x – na háčiku máte 11 slučiek, pretiahnite priadzu všetkými 11-timi slučkami naraz), 1 RO * – zopakujte 8x dookola
  3.r: 1 RO, po 2 zväzky z 5DS do každej medzery predchádzajúceho riadku. Máte 16 zväzkov. Prácu ukončite.

 • Materiál:
  – po 50g bielej a žltej bavlnenej priadze Catania, Sunny, alebo akrylových Ekofil, Bravo a pod. Pokojne ich spolu aj skombinujte. My sme na kuriatko použili priadzu Comete, pretože má krásnu svietivo žltú farbu a naviac aj lesklú nitku.
  – duté vlákno
  bezpečnostné oči
  háčik č. 3

  Hlava a telo kuriatka: Do magického krúžku uháčkujte 6KS. V ďalšom rade každý KS rozháčkujte na 2KS = 12KS. V ďalšom rade rozháčkujte každý 2. KS na 2KS = 18KS. V ďalšom rade rozháčkujte každý 3.KS. Takto pokračujte až do šiesteho radu = 36KS.

  7.r – 13.r háčkujte 36 KS dokola. 14. r: 4KS, 2 KS zháčkovať spolu – opakovať, ostane 30KS 15.r: 3KS, 2 KS zháčkovať spolu  – opakovať, ostane 24KS 16.r: 2KS, 2 KS zháčkovať spolu  – opakovať, ostane 18KS 17.r: 18KS

  Vypchajte hlavičku dutým vláknom.

  V 18. a 19. r pridávame po 6KS tak ako pri hlavičke (máme najprv 24KS, potom 30KS). 20. – 22.r – háčkujeme 30KS dookola. V 23. – 25.r uberajte po 6 KS (nakoniec ostane 12KS). Vypchajte telo a uháčkujte posledný riadok – zháčkujte vždy 2KS spolu = 6KS. Stiahnite.

  Krídlo: 4KS do magického krúžka. V nasledujúcom riadku každý KS rozháčkujte na 2KS = 8KS. V 3. až 9. riadku uháčkujte dokola 8KS.

  Nožička: 6KS do magického krúžka. V ďalšom rade rozháčkujte každý KS na 2 KS = 12KS. Ukončite.

  Zobáčik: 6KS do magického krúžka. Ukončite.

  Vajíčko: Do magického krúžku uháčkujte 6KS. V ďalšom rade každý KS rozháčkujte na 2KS = 12KS. V ďalšom rade rozháčkujte každý 2. KS na 2KS = 18KS. V ďalšom rade rozháčkujte každý 3.KS = 24KS. 5.r – 6.r: 24KS 7.r: Každý 4.KS rozháčkujte na 2KS = 30KS. 8.r – 9.r: 30KS 10.r: Každý 5.KS rozháčkujte na 2KS = 36KS. 11R: 36KS 12.r: 10KS, 26RO 13.r: 36 KS 14. – 16.r : 42KS (v 14.r pridávajte rovnakým systémom, ako predtým) 17. – 19.r: 48KS 20. – 22.r: 54KS 23.r: 48KS 24.r: 42KS 25.r: 36KS … takto uberajte v každom riadku po 6KS, až kým neostane posledných 6KS. Utiahnite a ukončite.

   

 • Krásny doplnok k letnému outfitu.
  Materiál:
  – 1 klbko priadze OKÉ CROCHET, CROCHET MELIRANCHOR MERCER CROCHET 10 alebo ANCHOR MERCER CROCHET METALLIC

  Ihlice: háčik č. 1,5

  Špeciálne vzory:
  Popcorn (PC): 4 DS do jedného očka. Vytiahnuť háčik zo slučky, pichnúť do 1DS, nabrať slučku, prevliecť a zatiahnuť.
  Mušľa: 2DS, 2RO, 2DS do jedného očka.
  Postup:
  6 RO spojiť do kruhu.
  1.r: Do krúžku uháčkujeme 14 DS
  2.r: 2DS do jedného očka, 1PC do jedného očka – striedať
  3.r: 2DS zháčkovať spolu, 1 RO, 1 mušľa do nasledujúceho stĺpika, 1RO – striedať
  Ukončiť prácu. Upevniť uháčkované náušnice na háčik.

 • Materiál: farebné klbká priadze CATANIA alebo SUNNY.

  Háčik č. 3

  Veľkosť vajíčka – asi 7 cm.

  Vajíčka háčkujte podľa schémy, farby striedajte podľa vlastného uváženia.

 • Zmes pekných a jednoduchých vzorov na šaty, sukne, tričká, plédy, šáliky…

  Schému háčkovania nájdete na každom obrázku. Vysvetlivky značiek pre všetky schémy nájdete na obrázku k prvému vzoru.

  1. vzor diamantový – počiatočný počet RO musí byť deliteľný 10 + 1.
  2. vzor kvet – počiatočný počet RO musí byť deliteľný 16 + 3.
  3. vzor tehličky – počiatočný počet RO musí byť deliteľný 5 + 1.
  4. vzor pikotkový – počiatočný počet RO musí byť deliteľný 5.

 • Veľkosť: priemer 22 cm

  Materiál: hrubšia bavlnená priadza NOMADE MIX – 50 g bielej, 50g fb. vápenec, 50g hnedej, zvyšok bielej a čiernej tenšej bavlny – napr. SUNNY,  50g efektnej priadze – napr. Agate, Onyx – nájdete medzi efektnými priadzami

  Zadný diel nášho batôžka je farebne iný ako predný, pretože som sa snažila využiť naplno biele aj béžové klbko Nomade Mix. Ak chcete obidva diely farebne rovnaké, potrebujete 100g Nomade Mix vo fb. vápenec.
  Háčik č. 4,5 a 3

  Postup:
  Zadný diel – telo+hlava – háčikom č. 4,5:  Efektnou priadzou urobte 10 KS do magického krúžka, spojiť PO. R1: 2KS do jedného KS, 1KS – opakovať 5x = 15KS R2: Každý 3. KS rozháčkujte na 2KS = 20KS R3: 20KS R4: do každého KS uháčkovať 1KS+1RO R5: bielou priadzou 1KS do KS,  1DS do očka z RO R6: 1KS do každého stĺpika R7: Každý 5.KS rozháčkovať na 2KS R8: Každý 6.KS rozháčkovať na 2KS R9: 1KS do každého KS R10: fb. vápenec – rovnomerne pridať 9KS R11: rovnomerne pridať 9KS R12: 1KS do každého KS R13: rovnomerne pridať 10KS R14: rovnomerne pridať 10KS R15: 1KS do každého KS

  Potom ešte háčkujte v radoch tam a späť 5x – * 3RO, 4DS, 3PDS, 10KS, 3PDS, 5DS * – tým sa vytvorí hlavička. Ja som ju začala bielou priadzou, ale nevyšla mi do konca, tak som pokračovala hnedou.

  Predný diel – telo: Háčkujte rovnako ako zadný diel, ale na záver NEHÁČKUJTE hlavu – urobte len kruh.

  Hlavička – predná – hnedou priadzou: Háčkujte v radoch tam a späť, NIE do kruhu. 7KS do magického krúžka. R1: 1KS, 2KS, 1KS, 2KS, 1KS, 2KS, 1KS = 10KS R2: 10KS R3: 1KS, 2KS, 1KS, 2KS… končiť 1KS = 14KS R4: 14KS R5: 1KS, 1KS, 2KS, 1KS, 1KS, 2KS… končiť 1KS, 1KS = 18KS R6: 18KS R7: 2KS, 1KS, 1KS, 2KS 3x1KS, 2KS, 1Ks, 1KS, 2KS, 3x 1KS, 2KS, 1KS, 1KS, 2KS = 24KS R8: 24KS R9: 1KS, 1 KS, 2KS, 3x1KS, 2KS, 3x1KS, 2Ks, 1Ks, 1KS, 2KS, 3x1KS, 2KS, 3x1KS, 2Ks, 1KS, 1KS= 30KS R10: 30KS R11: 2, 1, 1, 2, 1, 1, 2, 3x1KS, 2, 1, 1, 2, 1, 1, 2, 1, 1, 2, 3x1KS, 2, 1, 1, 2, 1, 1, 2 = 40KS, R12: 18x1Ks, 4RO, vynechať 4KS predchádzajúceho riadku, 18x1KS = 40KS R13: 1, 1, 2, 3x1KS, 2, 3x1KS, 2, 3x1KS, 2, 3x1KS, 4KS do medzery, 3x1KS, 2, 3x1KS, 2, 3x1KS, 2, 3x1KS, 2, 1, 1 = 48 KS R14: 48KS
  Oči – háčkujeme do kruhu, začiatok a koniec riadku vždy spojíme pevným okom: tenšou čiernou priadzou háčikom č. 3 10KS do magického krúžku. R1: každý druhý KS rozháčkovať na 2DS.  R2: bielou priadzou každý druhý DS rozháčkovať na 2DS R3: každý druhý DS rozháčkovať na 2DS R4: 1KS, 1KS, 2Ks – striedať do konca

  Zobák – efektnou priadzou: 6KS do magického krúžku, spojiť PO. R1: Každý 3. KS rozháčkovať na 2KS R2: Každý 4. KS rozháčkovať na 2KS R3: Každý 5. KS rozháčkovať na 2KS . Vrch zháčkujte 1 riadkom KS.

  Ramienka – hnedou priadzou: Uháčkujte retiazku dlhú 1 m, potom striedajte 1DS, 1RO.

  Predný a zadný diel zháčkujte hnedou priadzou. Prednú hlavičku prišite na vrch zadnej hlavičky, našite na ňu oči. Zobák našite namiesto gombíka. Ramienka našite na spodok batoha. Na vrch batoha našite gombík a zastavte ramienka podľa veľkosti dieťaťa.

 • Materiál: Ľanová priadza LENKA, háčik č. 3.

  Postup:
  Háčkujte podľa schémy filetovou technikou. Každé okienko je 1 DS na výšku a 1 DS + 2 RO na šírku.

  Po ukončení obháčkujte okraj vejárikmi – 5 DS do jedného miesta, 1 KS – striedajte.

Zobrazených 1–16 z 32 výsledkov

DO SVETA

PONOŽIEK

PONORTE SA

jedofarebné, samovzorovacie,

limitové farebné edície...

vlna, hodváb, bambus,

v zemitých tónoch

hrejivá alpaka

NOVINKA CHEVAL BLANC 21/22

Milan

svetra
z alpaky

zimného

zabaľte sa
do teplého

NOVINKA CHEVAL BLANC 21/22

VENISE

Zaujímavé klbká

Naposledy hodnotené

O nás

Náš obchodík je pre všetkých, ktorým učarovali farebné klbká, štrngajúce ihlice a šikovné háčiky. Internetový predaj vlny na pletenie sme spustili už v roku 2007. Vlna je na predaj aj v našom sklade v Žiline.

Viac ako 22 000 klbiek na našom predajnom sklade

Na slovenskom internete už od roku 2007
Doprava zadarmo pre objednávky nad 40 €
Top