Vlna na pletenie, štrikovanie, háčkovanie

Lana Grossa Časopisy

Zobrazených 1–16 z 37 výsledkov

 • Tri štýly, rôznorodé ako samotný Berlín, nás čakajú v časopise na jeseň/zimu 2022/23. Elegantný a veľmi ženský štýl z udržateľných a recyklovaných priadzí veľmi vhodne dopĺňa veľkoplošné vyšívačské umenie berlínskej umelkyne Anny Zimmermann. Spolupráca s dizajnovou značkou lala Berlin prináša pastelové uni-sex kreácie a zaujímavý materiálový mix. Pred prelistovaním poslednej časti si nachystajte karavan, vyrážame na cestu do divočiny, mimo mestských múrov. Outdoorový štýl, výrazné farby, grafické motívy a zemité priadze – to všetko vás naladí na country nôtu s myšlienkami na teplé noci pri táboráku. ABOUT BERLIN 11

 • Šesť dizajnérok spolupracujúcich s firmou Lana Grossa ponúka svoje modely vo svojom vlastnom štýle a z obľúbených priadzí. Mnohé z nich sú upletené technikou odhora dole bez zošívania, všetky sú pútavé, nadýchané, útulné… na zamilovanie. A všetky vo veľkostiach XS -XXL.
 • Po veľkom úspechu modelov Beloved Knits 1 Lana Grossa opäť siaha do repertoáru talentovaných dizajnérok z Instagramu. Svetre, pulóvre s kapucňou aj bez, šále – všetko v inovatívnom a nápaditom štýle. Stavte sa, že medzi nimi nájdete svoj vysnívaný model.
 • Pre dosiahnutie elegantného vzhľadu musí mať model správne proporcie, vyvolať pozitívnu emóciu a zároveň ponúknuť kúsok prekvapenia. V tomto čísle časopisu Classici nám dizajnéri ponúkajú modely, ktoré upokojujú a ktoré sú, jednoducho povedané, pohodlné na nosenie. Šikovné detaily a čerstvé nápady aplikované na klasických strihoch príjemne prekvapia.
  Obsah časopisu Lana Grossa Classici 22.
 • V časopise Classici 23 siahneme do viacerých oblastí, ktoré ale všetky spája motto „pohodlná zimná móda“. Pri prechádzkach po Viedni človek žasne nad úžasnou ľahkosťou, s akou architekti dokážu skĺbiť starobylé s moderným. Preto bola Viedeň ideálnym miestom na nafotenie nových modelov, v ktorých sa rovnako spája tradícia a nové prvky. V pohodlných modeloch sa môžete celé dni túlať mestom alebo rovnako dobre stráviť deň vo svojej kancelárii.
  V druhej časti sa prenesieme do zasnežených hôr a na lyžiarske svahy. Nemusíte byť majstrom v lyžovaní, aby ste si užili slnečný víkend na snehu. Samozrejme, poriadne vyzbrojená čiapkou, šálom, teplým pulóvrom, vestou…
  Obsah časopisu Lana Grossa Classici 23.
 • Každý model v časopise vyzerá ako hotové majstrovské dielo. Pravdou však je, že všetky sú relatívne jednoduché na upletenie. Trik je v použití jednoduchých línií, na ktorých vyniknú zvýraznené uberania a množstvo reliéfnych vzorov hladko-obratko.  V časti New Romantic privítame teplé dni v ľahkom, jednoduchom, hravom, niekedy poriadne výraznom, inokedy tlmenom štýle. Tak rôznorodom, ako sme my samé. Vždy však neprehliadnuteľnom.
  Obsah časopisu Lana Grossa Classici 24.
 • A máme tu legendárny štýl 90-tych rokov! Obtiahnuté skinny modely sú mimo hru, teraz hrá prím voľnosť, nenútenosť a ležérnosť. Dlhé aj kratšie kardigany, pohodlné svetre, mladistvé pulóvre v normálnych aj crop-top verziách, over-size modely. Zabávajte sa pri pletení aj pri obliekaní!
  Obsah časopisu Lana Grossa Classici 25.
 • Dámska jarná a letná móda. Časopis je plný modelov z klasických priadzí, v ktorých budete vyzerať dobre v každej situácii. Je v nemeckom jazyku, súčasťou sú pracovné postupy a rozkresy strihov.

 • Jesenná móda pre deti od 8 do 14 rokov rokov. Časopis je v nemeckom jazyku, priložené sú postupy práce.

 • Odchod leta býva vždy trošku bolestivý. Má však aj svoju pozitívnu stránku – blíži sa nám obdobie, ktoré si bez ihlíc ani nevieme predstaviť. A naviac nám ostávajú všetky letné farby. Koralová, fuchsiová, kuriatková žltá – všetky vysielajú pozitívnu energiu a ak ich správne nakombinujete, efekt sa ešte znásobí. Máte radšej chuť sa na zimu stiahnuť do seba a užívať si svoje vnútro? V tom prípade vsaďte na prírodné tóny, rustikálne štruktúry s nepravidelnými plamienkami na úplete a na buklé priadze. A upleťte si sadu – pulóver so šálom, top s pončom, vestu s plédom. Zladené kombinácie vždy pôsobia upokojujúco a harmonicky. Časopis ponúka tri témy, z ktorých si vyberie každý, kto má chuť chytiť ihlice alebo háčik – folklór pretransformovaný do modernej podoby, grafické vzory a skvelé pohodlné svetre v absolútne luxusnom prevedení.

  Jesenné a zimné dámske modely.  Časopis je v nemeckom jazyku, súčasťou sú postupy práce a strihy.

  Tu nájdete obsah časopisu FILATI 66.

 • Teplé dni prichádzajú! A keďže budú pravdepodobne veľmi teplé, dizajnéri pre nás pripravili celú plejádu vzdušných vzorov a voľných siluet, aby sme cez ne prešli v čo najväčšom pohodlí. Trošku retro prvkov odkazuje na „staré dobré časy“, opätovnú slávu zažívajú polo-výstrihy. Čo sa týka farieb, vsaďte na tie, ktoré sú vám najbližšie – vsaďte na upokojujúci efekt prírodných a pastelových tónov, alebo skĺznite do „cukríkového“ sveta ružovej, jabĺčkovo zelenej, slniečkovo žltej a azúrovo modrej, ktoré vám pomôžu stráviť s úsmevom aj náročnejšie dni.

  Jarné a letné dámske modely.  Časopis je v nemeckom jazyku, súčasťou sú postupy práce a strihy.

  Tu nájdete obsah časopisu FILATI 67.

 • Dámska jarná a letná móda. Časopis je v nemeckom jazyku, priložené sú postupy práce.

   

 • Časopis plný nápadov, ako opliesť a oháčkovať nielen seba, ale aj svoj domov.

  Tu nájdete obsah časopisu FILATI HOME 66.

 • Aj vy máte chuť na jeseň sa zazimovať, zútulniť svoj domov teplými pletenými a háčkovanými doplnkami, aby pôsobil harmonicky a útulne?

  Časopis plný nápadov, ako opliesť a oháčkovať nielen seba, ale aj svoj domov.

  Tu nájdete obsah časopisu FILATI HOME 74.

 • Poznáte ten nutkavý pocit, že musíte vo svojom byte niečo zmeniť? Stačí si prelistovať časopis o bývaní alebo navštíviť priateľov v ich novom dome a už je to tu! Nie, nemusíte hneď vymieňať celý nábytok a vyhadzovať všetky doplnky. Občas stačí pár dobrých nápadov a vaše milované sídlo je opäť útulné, upravené a vynovené. Či už sa rozhodnete pre iskrivé doplnky alebo nadčasový elegantný škandinávsky štýl, s dizajnérmi Lana Grossa to pôjde ako po masle. Nechajte sa nadchnúť, inšpirovať, pleťte, háčkujte a hlavne sa dobre bavte!

  Tu nájdete obsah časopisu FILATI HOME 76.

 • Dámska jesenná a zimná móda móda. Časopis je v nemeckom jazyku, súčasťou sú postupy práce a strihy.

Zobrazených 1–16 z 37 výsledkov

Klbkovlny zlava

francúzske priadze Cheval Blanc

zľava 12% na najpredávanejšie

Klbkovlny má 17!

Lana Grossa

výnimočnosť sú štandardom

svet, kde kvalita, luxus a

nadýchaný, hebký

ľahučký ako pierko

na zimu

hrejivý skvost

Mohér,

Cenový filter

Zaujímavé klbká

Naposledy hodnotené

O nás

Náš obchodík je pre všetkých, ktorým učarovali farebné klbká, štrngajúce ihlice a šikovné háčiky. Internetový predaj vlny na pletenie sme spustili už v roku 2007. Vlna je na predaj aj v našom sklade v Žiline.

Viac ako 22 000 klbiek na našom predajnom sklade

Na slovenskom internete už od roku 2007
Doprava zadarmo pre objednávky nad 40 €
Top