Domov Blog Naše priadze vlny Detská priadza Sweet

Detská priadza Sweet

Sylvia Sopcakova 20 októbra, 2017 Nekomentované
Sweet 300 sýta ružová
V

V poslednom čase sa stala veľmi obľúbenou jemnučka „plyšová“ priadza Dolphin Baby. V našom obchodíku túto priadzu nemáme, ale do ponuky sme zaradili novinku francúzskeho výrobcu Cheval Blanc pod menom Sweet. Je to hebká žinylková priadza, obdoba Dolphin Baby, veľmi kvalitná, nežmolkujúca v krásnej škále pastelových odtieňov.

Sweet 15 nezábudka

Naša zákazníčka Majka ju hneď aj vyskúšala, uháčkovala z nej krásnu čiapočku a napísala nám svoj názor.

„Priadza Sweet ma zaujala na prvý pohľad svojim vzhľadom a širokou farebnou paletou. Chcela som ju aj vyskúšať. Uháčkovala som čiapku. Tá je rýchlo hotová a na testovanie aj vhodná.

Čiapka Sweet

Čiapka Sweet

Priadza je jemná, trochu elastická, nežmolkuje sa, na odeve nezanecháva chĺpky. Po opraní výrobok drží svoj tvar, priadza je stálofarebná , nepúšťa farbu ani pri vyššej teplote. Vyskúšala som aj teplejšiu aj chladnejšiu teplotu vody. Po jemnom osušení v uteráku aj rýchlo schne a nie je potrebné výrobok veľmi tvarovať. Výrobca odporúča na pletenie požiť ihlice č. 6, čo spĺňalo aj moje požiadavky. Háčik by som volila o číslo menší, teda č.5 aj keď na etikete nie je uvedený. Cena je trošku vyššia oproti cenám od iných výrobcov. Ale opísané vlastnosti priadze zaručujú kvalitu a investícia sa oplatí.“

Milé žienky, ak hľadáte kvalitnú, mäkkučkú, jemnú a nežmolkujúcu detskú žinylkovú priadzu vhodnú na čiapky, šáliky alebo deky, skúste extra hebké klbká Cheval Blanc Sweet.

Sylvia Sopcakova

Stránka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.