Domov Blog Novinky a nápady Pleťte s Lanou Grossou, vyskúšajte elastickú bavlnu a zrelaxujte pri háčkovaní kolotoča

Pleťte s Lanou Grossou, vyskúšajte elastickú bavlnu a zrelaxujte pri háčkovaní kolotoča

sopcak 3 mája, 2019 Nekomentované
Filati 57
[

aj vy vidíte pri pohľade na túto súpravičku toho svojho drobčeka, ako sa vám v lete balotí po pláži alebo v parku? V jemnučkej bio-bavlne mu bude veľmi pohodlne aj v najväčšom teple.
Model CHB 31/18

Takéto doplnky sú na jar na nezaplatenie. Ráno ich hodíte cez plecia, cez obed sa zmestia do tašky. A k večeru ich opäť môžete vytiahnuť.
Model CHB 30/04

V novom časopise Lana Grossa Classici 16nájdete nadčasovú módu na viacero sezón, kvalitné materiály a vycibrené strihy.

Mixujte farby, miešajte vzory, kombinujte priadze… Pletené aj háčkované modely v krásne zladených farebných kombináciách.
Schachenmayr Magazin 038

Ružový svetrík zaujem nápadným diamantovým vzorom. Pre pletiarky je naviac atraktívne, že sa celý pletie v jednom kuse. Vyskúšajte si to

Bábätká milujú pohybujúce sa predmety, jemné farby naviac pôsobia upokojujúco. Nie je dôvod, prečo pre vášho drobčeka nevyrobiť takýto závesný kolotoč.

Bonusom priadze Elastico print, okrem toho, že je veľmi príjemná, mäkká a elastická, sú jej skvele namiešané odtiene. Takže sa vôbec nemusíte starostiť s výberom vhodných a ladiacich farieb.

Pulóver so zaujímavo riešeným strihom je dostatočne priestraný a môže poslúžiť aj namiesto ponča. Vyskúšate si na ňom svoje háčkarske aj pletiarske zručnosti.
Model CHB 30/16

Prajeme vám krásny víkend, namiešajte si správny veselý jarný mix klbiek a farieb a s chuťou sa pustite do práce,

Sylvia Sopčáková a celý team www.klbkovlny.sk.

sopcak

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.