Domov Blog Novinky a nápady Samá nová Lana Grossa, elegantná čelenka s nákrčníkom, ako Miška “pečie” s háčikom

Samá nová Lana Grossa, elegantná čelenka s nákrčníkom, ako Miška „pečie“ s háčikom

sopcak 30 novembra, 2022 Nekomentované
CHB 38 07

Milé pletiarky, háčkarky a zberateľky farebných klbiek,

najprv vezmete hrubé ihlice. Až číslo 9. Potom vytiahnete klbká merino vlny Per Lei a následne nahodíte očká na ihlice. A potom už len pozeráte, ako rýchlo vám pribúda ten najhebkejší, najmäkší a najhrejivejší úplet. Alebo idete radšej do háčika?
Lana Grossa Per Lei

Život s vlnou – štýlové pletené a háčkované doplnky pre útulný domov. S prichádzajúcim chladom má človek potrebu zahniezdiť sa, zatepliť svoje štyri steny, urobiť si svoj kútik taký pohodlný, ako sa len dá. Ideálni pomocníci k tomu sú doplnky v štýle stredomorskej obývačky a kúsky v štýle art-deco, ktoré vnesú farby, svetlo a ľahkosť do vášho domu. Koniec-koncov, zima vie často byť tmavá a pochmúrna sama osebe, tak prečo si nevytvoriť svoj personalizovaný ostrov s večným letom.
Lana Grossa Home 75

Aj vy sa už tešíte, ako cez zimu sadnete do kresla a trošku vynovíte svoj domov? Ak by vám chýbal prehoz na sedačku alebo prestieranie, zásobte sa klbkami Drops Cotton Light a potom už len v kľude tvorte.

Hrubšia priadza výborná na teplé svetre, kabáty a tiež na šále, nákrčníky a čiapky. Priadza je spradená do dutinky, vďaka čomu je nadýchaná a aj napriek hrúbke bude výsledný model ľahký. Oproti ostatným priadzam v podobnej hrúbke má veľmi príjemnú spotrebu, len 10 klbiek na sveter. S priadzou sa dobre pletie aj háčkuje, je vhodná aj pre začiatočníčky, pretože na hrubých ihliciach úplet rýchlo pribúda.
Cheval Blanc Mezzo

Nebaví vás pred Vianocami piecť? Vôbec nevadí, napečú za vás predsa profesionálni cukrári. Vy sa pokojne môžete venovať pečeniu s háčikom v ruke. Tak, ako naša zákazníčka Miška.  Tentorkát napiekla z klbiek Ekofil Ekofil color.V „hniezdočku“ z mäkkučkej teplej merino vlny sa bude vášmu vtáčatku tak dobre spinkať, že ani nepípne.
Spací vak – model CHB W86

Malé zázraky potrebujú veľa lásky, pozornosti a pocit blízkosti. A ešte pohodlie a teplo. Preto sú modely v časopise Lana Grossa Infanti 19 ich ideálni spoločníci. Modely upletené z priadzí, ktoré sa ľahko ošetrujú a bez ujmy vydržia aj detské pokusy o preskúmanie sveta. Príjemné farby a hravé detaily urobia z pletenia zážitok, vybrať si môžete z náročnejších ale aj úplne jednoduchých kúskov.

Elegantne pôsobiaca súprava čelenky a nákrčníka, ktorú môžete rovnako dobre využiť k vetrovke ako aj ku kabátu.
Model CHB 46/04

Vďaka veľkým, až 200 gramovým klbkám na úplete krásne vynikne prechod farieb bez rušivých nadväzovaní. Zmes vlny a akrylu je absolútna zimná klasika, teplá vďaka vlne, vyľahčenejšia vďaka akrylu. Ak sa pohráte so smermi pletenia, efekt priadze bude ešte zaujímavejší.
Lana Grossa Gomitolo Versione

Dizajnérom Lany Grossy sa zase raz podarila trefa do čierneho! Takto úžasne namiešať farby vedia snáď len oni!
Lana Grossa Olympia

Milé žienky, prajeme vám krásny víkend, nech vám klbká nepopletú hlavu, ale nech dobre popletiete vy ich,

Sylvia Sopčáková a celý team www.klbkovlny.sk.

sopcak

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.