Domov Blog Novinky a nápady Stužkové priadze v neodolateľných farbách, pásikavý šál z jedného klbka, nové odtiene flísovej Lenje

Stužkové priadze v neodolateľných farbách, pásikavý šál z jedného klbka, nové odtiene flísovej Lenje

Sylvia Sopcakova 8 septembra, 2017 Nekomentované
Magic knit 83
[

niektoré augustové dni nám už dali najavo, že čoskoro budeme musieť zakryť naše hlávky a makovičky niečim teplejším, aby nám nenachladli dutiny. Zmes bavlny a akrylu Cheval Blanc Salsa je na jesenné čiapky ideálna. Výborne sa z nej háčkuje, úplet je mäkkučký a oproti čistej bavlne je ľahší, rýchlejšie schne a lepšie sa udržiava.

S novinkou Schachenmayr Magic Knit upletiete pásikavý šál bez väčšej námahy. Vybrať si môžete zo šiestich farebných kombinácií vhodných pre dámy aj pánov.

Model z hrubších bavlnených stužkových priadzí Lana Grossa RomaRoma degradé bude nielen rýchlo hotový, ale oproti klasickým bavlnám bude aj ľahký a splývavý.

Hladko splývavý úplet, na ktorom matná bavlna krásne kontrastuje s lesklou viskózou, získate zo stužkovej priadze v neodolateľných farebných kombináciách Lana Grossa Allegro.

Extra jemná merino vlna Lana Grossa Lace Merino v pastelových farbách je nádherný materiál na nežné čipkové šatky, tuniky, šále a plédy.

Do sortimentu flísovej priadze Schachenmayr Lenja Soft pribudli dva nové odtiene, ktoré sa vám budú výborne kombinovať s ostatnými.

Prajeme vám krásny začiatok jesene. A ak vás náhodou chytí splín za odchádzajúcim letom, prepašujte si do šatníka zopár žiarivých tónov. Najlepšie v pletenej podobe.
Sylvia Sopčáková a celý team www.klbkovlny.sk 

Sylvia Sopcakova

Stránka