Domov Blog Novinky a nápady Čiapka vo farbách Harryho Pottera, háčkovaná cesta do vesmíru a čo-to o baby alpake. 

Čiapka vo farbách Harryho Pottera, háčkovaná cesta do vesmíru a čo-to o baby alpake. 

sopcak 27 januára, 2023 Nekomentované
CHB 39 17 18

Milé pletiarky, háčkarky a zberateľky farebných klbiek,

milé darčeky chystá pre svojich blízkych naša zákazníčka  Alenka. Usmiati snehuliačikovia s farebnými čiapočkami a šálikmi slúžia ako svietničky (pre elektrické sviečky, samozrejme) a urobia správnu vianočnú náladu v každej domácnosti.
Na snehuliakov a čiapočky je použitá bavlna Catania, na lem čiapočiek priadza Lenja Soft.

Aj háčkované ozdoby na stromček majú svoje výhody. Sú nerozbitné, čo sa v domácnostiach s malými deťmi alebo zvieratkami, nadšenými zo stromčeka, ráta. Sú trváce v podstate do nekonečna. Poslúžia ako dobrá zábavka, a to tak pri výrobe, ako aj po nej. A môžu byť milým darčekom pri vianočných návštevách blízkych.
V balení nájdete 20g klbká z 25 odtieňov bavlny Catania a návody v nemčine a angličtine na uháčkovanie modelov z obrázka.
Catania Amigurumi Box Vianoce

Nádielka snehu nás strašne potešila, ale aj trošku zaskočila. Zistili sme, že nám chýba poriadna výbava. Ešte šťastie, že sa na tie malé hlavičky tak dobre a rýchlo pletie!   
Návod na čiapku vo farbách Harry Potter a nákrčník

Pri výbere priadze pre vaše slniečko treba byť pozorný. Úplet nesmie škriabať ani nijako dráždiť pokožku, nesmie púšťať chĺpky ani farbu. Na jarné a letné modely určite odporúčame bio bavlnu.
Cheval Blanc Terra

Jednoduchý, elegantný, nadčasový a veľmi dobre kombinovateľný. Napadá vám ešte nejaký prívlastok, ktorý by sa hodil k tomuto svetríku? Model CHB 17/14 

Objemná knôtová priadza s postupným prechodom farieb vám bude skvelým pomocníkom, ak sa chystáte na pletenie väčšieho projektu – ponča, kabáta, dlhého svetra… Tiež vám padne vhod, ak potrebujete veľmi rýchlo spichnúť čiapku alebo šál. Čo na nej prekvapí, je splývavosť a mäkkosť úpletu napriek jej hrúbke.
Lana Grossa Inizio

Milý hrošík z jemnej bavlny bude tým najlepším prvým priateľom vášho bábätka.
V balení nájdete 2x 50g klbká jemnej bavlny Anchor Baby Pure Cotton, bavlny na vyšitie detailov, polyesterové rúno na vyplnenie hračky a návod v 9 jazykoch na uháčkovanie modelu z obrázku.
Súprava Anchor Hrošík

Navlečte sa do skafandra a nasadnite do rakety. Štartujeme! Obletíme okolo slnka, objavíme nové planéty a stretneme tých najpodivnejších mimozemšťanov. Kto sa nebojí, nech sa pridá. Samozrejme, s háčikom v ruke!
Catania Amigurumi box Space Trip

Najjemnejšie alpakové vlákno pochádza z prvého strihu mláďat, volá sa baby alpaka a je veľmi ceneným materiálom.
ggh Baby Alpaka

Milé žienky, prajeme vám krásny víkend, samé farebné myšlienky a veselé nápady,

Sylvia Sopčáková a celý team www.klbkovlny.sk.

sopcak

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.