Domov Blog Novinky a nápady Kašmír, angora, suri alpaka… klbká pre fajnové ručičky. A ešte viac…

Kašmír, angora, suri alpaka… klbká pre fajnové ručičky. A ešte viac…

Sylvia Sopcakova 3 októbra, 2017 Nekomentované
Country tweed 58 Flanelová siv
[

kašmír je nádherný materiál, ale pre mnohých cenovo nedostupný. Keď k nemu primiešate jemnú merino vlnu, krásny a luxusný vzhľad zostanú zachované a dovoliť si ho môžete bez výčitiek svedomia –
Cheval Blanc Harmonie.

Napriek lurexovým vláknam sú klbká priadze Epsilon hebučké a jemné ako obláčik. Angorská vlna pridáva jemný chĺpok a hrejivosť.

Alpaková zmes Country tweed pôsobí síce rustikálne, na omak je ale tak jemná, že z nej pokojne môžete upliesť aj uháčkovať detské oblečenie. Výborne sa nosí, udržiava a model je ako nový aj po dlhom čase.

Extra jemná merino vlna Merina je vhodná aj najmenšie bábätká, úplet je hladký a očká krásne usporiadané. Po opratí sa nežmolkuje a môžete ju dať aj do práčky na program vlna.

Priadza Cheval Blanc Nuance je ľahučká a nadýchaná, takže aj napriek hrúbke bude výsledný model príjemne ľahký a zároveň teplý. Oproti ostatným priadzam v podobnej hrúbke má výbornú spotrebu, len 9 klbiek na sveter. Úplet má mierne “splstený” charakter, farby sa prelínajú a “zapíjajú” do seba.

Pončo na jeseň využijete snáď každý deň. Prehodiť sa dá cez bavlnené tričko, ale aj cez kabátik alebo bundu. Jedno si môžete upliesť podľa nášho návodu.

Suri Alpaka má dlhé, jemné a hebké vlákna. Použiť ju môžete aj priamo na telo a dopriať tak svojej pokožke pohladenie týmto vzácnym materiálom.

Prajeme vám krásny víkend, nenechajte sa odradiť dažďom ani zimou… veď práve oni nás vháňajú do kresiel a do rúk nám vtláčajú ihlice  
Sylvia Sopčáková a celý team www.klbkovlny.sk 

Sylvia Sopcakova

Stránka