Domov Blog Novinky a nápady Mäkkučká merino vlna a návod na súpravu z nej, elegantná krása bambusu a neopakovateľné farebné efekty. 

Mäkkučká merino vlna a návod na súpravu z nej, elegantná krása bambusu a neopakovateľné farebné efekty. 

sopcak 9 marca, 2023 Nekomentované
CHB 29 10

Milé pletiarky, háčkarky a zberateľky farebných klbiek,

bambusová viskóza si právom získala svoju skvelú povesť. V lete príjemne ochladzuje, pôsobí antimikrobiálne a vďaka svojej hebkosti a mäkkosti je vhodná aj pre ľudí s veľmi citlivou a ekzematickou pokožkou. Deti si ju ochotne oblečú, pretože neškriabe a úplet je veľmi jemný. Aj vaše telo ju bude milovať, kedykoľvek si ju dáte na seba.
ggh Bambu

Či už si trúfnete na šatku, šál, čiapku alebo na celý sveter, jemná merino vlna zaručí, že sa vám model bude výborne nosiť. Extra dlhé prechody medzi farbami v štýle degradé prestriedané s tenšími pásikmi zase zaručia neopakovateľný farebný efekt.
Lana Grossa Gomitolo Finito

Na bavlnu Schachenmayr Tahiti môžeme spievať iba ódy. Kopec metrov na klbku, mierne elastický a splývavý úplet, čo sa pri bavlne často nevidí, stabilné farby a odolný nežmolkujúci materiál. A samozrejmosťou je, že pri dotyku s pokožkou je ako jemné pohladenie.
Tiež si kladiete otázku, prečo z nej nemáte ešte ani jeden letný top?

Hráškový alebo ryžový vzor, plastické vrúbiky, osmičky a vrkoče… na úplete z priadze Cheval Blanc Cyclades krásne vyniknú všetky vzory, od ktorých očakávate, že vystúpia z hladkého pozadia.

Extra jemná merino vlna proti zimnej nepohode. Do hrubého, teplého a hebkého úpletu sa v zime tak krásne zabalíte, že vám nemôže uškodiť ani ten najväčší mráz.
Lana Grossa Per Lei

Čiapka a nákrčník z mäkkučkej merino vlny budú určite každodennými spoločníkmi vášho partnera, syna, otca alebo kamaráta…
Návod na čiapku a nákrčník

Úžasné farebné kombinácie, ktoré vás pri pletení naštartujú a po obutí proste… proste neobsedíte, budete musieť vyraziť!
Regia Hit the road

Milé žienky, prajeme vám krásny víkend, nech vám líčka zdravo vymrznú, slniečko vám dodá porciu vitamínov, ale v duši nech ostane teplo a príjemne,

Sylvia Sopčáková a celý team www.klbkovlny.sk.

sopcak

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.