Domov Blog Súťaže Súťaž „Čiapky, šále, nákrčníky“, alebo hlavne nech nás neprefúka

Súťaž „Čiapky, šále, nákrčníky“, alebo hlavne nech nás neprefúka

Sylvia Sopcakova 15 októbra, 2016 Jeden komentár
Boston baretky
U

Už sa nám to blíži! Dni, keď začneme na hlavu nasadzovať čiapky, klobúky, hučky, ušianky, baretky a rôzne iné pokrývky hlavy, aby sme si ju ochránili pred studeným vetrom a vlhkým vzduchom. A aby sa krk necítil zanedbaný, zabalíme ho do šálu alebo nákrčníka. Určite aj vy doma máte nejednu súpravu, ktorou v zime ohurujete svoje okolie a ktorou by ste sa radi pochválili širšiemu svetu. A prečo pri tom neinšpirovať aj ďalšie šikovné žienky? Naviac ak máte šancu získať za to návod na baretku so šálom a klbká, z ktorých si ich môžete upliesť.

Podmienky sú jednoduché. Do 15.11.2016 čakáme na fotky vašich upletených alebo uháčkovaných súprav čiapka+nákrčník alebo čiapka+šál alebo čiapka+šatka. Na súpravy musia byť použité priadze z nášho obchodíka Klbkovlny.sk, k fotkám nám napíšte, ktoré priadze ste použili. Priebežne ich budeme pridávať na našu FB nástenku. Do 30.11.2016 budú fotky hodnotiť návštevníci a návštevníčky, pridávať im lajky, úsmevy a srdiečka. Potom zistíme, ako sa ktorej fotke darilo a majiteľku najviac ocenenej fotky odmeníme klbkami priadze Boston, z ktorých si bude môcť podľa priloženého návodu upliesť jednu takúto súpravu baretky a mega-šálu.

Boston baretky

Prajeme vám príjemné pletenie, nech práca rýchlo pribúda a klbká sa rýchlo zmenšujú.

Váš team KlbkoVlny

Sylvia Sopcakova

Stránka

One thought on “Súťaž „Čiapky, šále, nákrčníky“, alebo hlavne nech nás neprefúka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.