Domov Blog Novinky a nápady ? Čiapočka za hodinku, časopisy Lana Grossa, nezabudnuteľné farebné kombinácie

? Čiapočka za hodinku, časopisy Lana Grossa, nezabudnuteľné farebné kombinácie

Sylvia Sopcakova 27 októbra, 2017 Nekomentované
Čiapka Sweet
[

piatimi novými časopismi sa nás túto sezónu snažia osloviť dizajnéri značky Lana Grossa. A že sa im to darí! Nadčasové modely z klasických priadzí pre dámy aj pánov , trendové dizajny, moderné farby,  nekomplikované, ale vysoko módne pletené kúsky pre škôlkarov aj násťročných,  úžasné pulóvre, svetre a pletené kabáty z jemných mohérových a flaušových priadzí a objemné priadze, nadýchané vzory, pulóvre a vesty v over-sized veľkostiach – to všetko nájdete v časopisoch  Lana Grossa Collezione 2 č. 4,  Collezione 1 č. 3Filati 54Classici 13Kids 9.

Najjemnejšia merino vlna bola použitá na výrobu priadze Rowan Super Fine Merino 4ply pre citlivú detskú pokožku. Či už z nej upletiete novorodeneckú výbavičku alebo oblečenie pre staršie dieťa, môžete ho pokojne použiť aj priamo na pokožku a zároveň si byť istá, že vaše dieťatko nič neškriabe a nedráždi.

Sen každej pletiarky a háčkarky – darčeký kôš plný klbiek. Obdarujte aj vy osôbku, ktorej chcete spraviť radosť, darčekom, s ktorým bude tráviť krásne chvíle svojho dňa 

Túto čiapku uháčkovala naša zákazníčka Majka za hodinku z hebkej detskej priadze Sweet a hneď nám aj napísala svoj názor.

Objemná, ale zároveň ľahká priadza Schachenmayr Nordic Dream je výborná na veľké projekty ako sú zimné kabáty a svetre. Do teplého flaušového úpletu sa v zime tak krásne zababušíte…

Nezabudnite si vychutnať nové odtiene neprehliadnuteľnej priadze Red Heart Unforgettable.

Mimoriadne ľahká, nadýchaná a zároveň zimná priadza Schachenamyr Soft Mix vás vďaka jemnej merino vlne a baby alpake pohladí po pokožke. Tieto vlastnosti u nej výrobca dosiahol vďaka špeciálnemu spracovaniu – jemne spradené vlákna merino vlny a baby alpaky sú zachytené pevnou sieťkou z polyamidu.

Mimoriadne mäkká tvídová priadza s prímesou alpaky Cheval Blanc Country tweed je jemná na dotyk, ľahko udržiavateľná a hlavne nežmolkujúca.

Prajeme vám krásny víkend, dobré nápady a čas na ich realizáciu,
Sylvia Sopčáková a celý team www.klbkovlny.sk 

Sylvia Sopcakova

Stránka