Domov Blog Súťaže Súťaž KlbkoVlny na výlete

Súťaž KlbkoVlny na výlete

Sylvia Sopcakova 8 júna, 2015 Nekomentované
M

Milé žienky, u nás v teame máme všetci veľmi radi dovolenky, výlety a exkurzie všetkého druhu. A je to jedno, či ide o palmy v Karibiku, stavebné podivuhodnosti Európy alebo chalupu voňajúcu agátmi pod Inovcom.
Každú jednu výpravu s nami absolvujú aj niektoré naše klbká. Im je pravdepodobne úplne jedno, či sú na poličke v skrini,  alebo s nami obdivujú architektonické skvosty.  Ale my máme po ceste postarané o zábavu a po výlete sa s nami klbká vracajú v podobe ponožky, šatky, tašky…
Veríme, že v tom nie sme sami. Ak sa medzi vami nájdu pletiarky/háčkarky – cestovateľky, ktorým v batohu nemôže chýbať klbko a pracovný nástroj, podeľte sa o to s nami.
Stačí poslať fotku z dovolenky s klbkami z nášho obchodíka, alebo s vašim rozpracovaným dielom, prípadne vás v akcii s háčikom alebo ihlicami na náš mail vlna@klbkovlny.sk.
A pripísať k nej, ktoré klbká sa výletu zúčastnili a či ste ich fotili na Korzike, na kúpalisku v Kováčovej alebo na lavičke v chatovej osade Pod Dobákom.

Veľmi sa tešíme na vaše rozrobené kúsky, ale aj na nové tipy a krásne miesta, kam sa tento rok dostanete.

Času máte dosť, túto radosť si vychutnáme až do 31.augusta 2015, kedy zbieranie fotiek uzavrieme. 1. septembra vyžrebujeme dve z vás a pošleme im klbká, aby sa hneď v septembri mohli pustiť do zimnej výbavy.

Prajeme vám príjemné cestovanie, výšľapy na štíty aj sladké povaľovanie sa na pláži, kuchtenie chalupárskych dobrôt aj koštovanie exotických špecialít.

Váš team klbkovlny.sk

Sylvia Sopcakova

Stránka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.